Acarkent Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat; Evinizin içinde bulunan eşyalarınızın, öncelik sırasına göre ayrılması, monte olan eşyalarınızın demonte hale getirilmesi ve bunun akabinde bu eşyaların ambalajlanıp kolilenmesi suretiyle, özel taşıma araçlarına yerleştirilip, yeni yaşayacağınız yere götürülüp tekrardan eski düzeni ile yerleştirilmesi işlemine verdiğimiz isimdir.

Evden Eve Nakliyat denildiğinde 44 yıllık tecrübesi ve sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti ile akıllara gelen ilk firma Lider Nakliyattır. Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş ilk olarak Kadıköy ve çevre semtlerde hizmet vermeye başlamış,daha sonra çizgisini yükselterek İstanbul’un diğer ilçelerinde hizmet vermeye başlamıştır.

Acarkent Evden Eve Nakliyat

Lider Nakliyat hizmetlerini daha da yaygınalştırarak tüm Türkiye’ye hizmet veren kurumsal bir Nakliyat firması haline gelmiştir. Firmanın kısa sürede bu kadar büyümesinin sebebi, çalışma prensibi olarak benimsemiş olduğu müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemidir. Müşteri memnuniyeti dediğimiz şey çalışılan işte, işin temiz ve titiz yapılması, taşınacak eşyaların zarar görmemesi ve yapılacak işin zamanında teslim edilmesidir. Günümüzde bunları başarabilen Nakliyat firması sayısı son derece azdır. Lider Nakliyat yapmış olduğu planlı çalışma ile bütün bu sorunlardan uzak, rahat bir taşımacılık işlemi gerçekleştirmektedir. Bunun için yapılan çalışma planı

İlk olarak fizibilite çalışması yapmak

Eşyaları sınıflandırmak (eşyalar, mobilyalar, kıyafetler, kırılacak eşyalar) ve bu sınıflandırmaya göre bir taşıma ve kolileme önceliği belirlemek

Yapılan işlem akabinde sınıflandırılan eşyaları kolilemek, askılamak vb faaliyetlerde bulunmak

En son işlem olarak bu eşyaların değerleri üzerinden sigortasını yapmak ve şirketimize ait özel araçlara yerleştirmek.

Gideceği yere götürülen eşyaların burada montajı yapılıp yerleştirilir ve taşıma işlemi sonlandırılır.

Bu işlemler sonrasında Nakliyat işi tamamlanmış olur. Bu işlemler esnasında müşterimizin yapması gereken tek şey yeni evine girip oturmak. Lider Nakliyat olarak vermiş olduğumuz Acarkent Evden Eve Nakliyat hizmetinden faydalanmak için web sitemizde yer alan iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.