Adana Evden Eve Nakliyat

Adana Evden Eve Nakliyat denildiğinde akıllara gelen ilk firma olan Lider Nakliyat; Evden Eve Nakliyat konusunda yılların vermiş olduğu deneyim ve profesyonellik ile sizlere uygun nakliye çözümleri üretmektedir. 44 yılı aşkındır bu işi yapmakta olan firma bunun yanında Nakliyat, Ofis taşıma, Askılı tekstil taşımacılığı, Kurumsal taşımacılık ve Depolama alanlarında faaliyet göstermektedir. Lider Nakliyat çağımız teknolojilerini yakından takip ederek bunları kendi projelerinde tatbik etmekte ve bunun eğitimini personeline vermektedir.

Adana Evden Eve Nakliyat

Firma bünyesinde bulunan 1 adet yük taşıma asansörüde bunun göstergesidir. Lider Nakliyat müşteri memnuniyeti sağlamak adına elinden geleni yapmaktadır. Lider Nakliyat ilk kurulduğu yıllarda sadece Kadıköy ve çevre semtlerde hizmet vermekteydi, daha sonraları ise sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti sayesinde, kendini geliştirerek İstanbul’un bütün ilçelerinde hizmet vermeye başlamıştır. Lider Nakliyat bununla da yetinmeyip çitayı daha da yükseklere taşayarak şehirler arası nakliye işine girip tüm Türkiye genelinde hizmet veren Kurumsal bir nakliye firmasını halini almıştır. Firmanın bu kadar kısa bir zamanda böyle global bir firma olmasının sebebi firma sahibi Ferudun Ayırkanında belirtmiş olduğu üzere

Adana Evden Eve Nakliyat Firma Seçimi

“Bize güvenin çünkü biz size güveniyoruz. Sizleri, değerlerinizi ve değerlerimizi taşımanın bilinciyle taşıyoruz”

Sözleriyle hedeflenen müşteri memnuniyeti ve müşteri ile aradaki güven bağıdır. Firma hizmetlerine halen; kadrosunda bulunan 25 uzman taşıma personeli ve 10 adet özel taşıma aracı 1 adet yük asansörü ile devam etmektedir. Nakliyat sektörü gibi büyük bir sektörde her büyük sektörde olduğu gibi korsan firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar müşterilerin en değerli şeyi olan zamanlarını çalmakta ve aynı zamanda müşterilerin eşyalarına taşıma esnasında zarar vermektedir. Böyle firmalara bulaşmadan, işi layığı ile yapan bir nakliyat firması bulmak için dikkat etmeniz gereken bir kaç madde bulunmaktadır.

Firma eşyalarınıza sigorta yapıyor mu?
Firmanın yetki belgeleri var mı?
Firmanın K belgesi var mı ? ( taşıma için gerekli olan belge)
Firmanın bürosu var mı?
Firmanın bulunmuş olduğu yer bulunduğunuz şehir mi?
Firmanın web sitesi var mı?
Firmanın taşımaya uygun logolu kendi araçları var mı ?
Bunlara dikkat ederek doğru nakliyat firmasına ulaşabilirsiniz. Lider Nakliyat olarak yukarıda saymış olduğumuz bütün özelliklere vakıf bir nakliyat firmasıyız. Lider Nakliyatın ayrıcalıklı nakliye hizmetlerinden faydalanmak için web sitemizde bulunan iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.