Amasya Evden Eve Nakliyat

Amasya Evden Eve Nakliyat; Evden Eve Nakliyat evinizde bulunan eşyaların eski evinizde yeni evinize taşınması sürecinde yapılan olan işlemlerin tümüne verilen isimdir. Bu işlemler sırasıyla Evinizde bulunan monte eşyaların demonte hale getirilmesi, beyaz eşyaların konusunda uzman personeller tarafından yerlerinden sökülerek patpatlara sarılıp ambalajlanması, kırılacak eşyalarınızın önem sırasına göre ambalajlanıp kolilenmesi ve bu eşyaların özel taşıma araçlarına yerleştirilmesi ile birlikte gidecekleri yerde aynı şekilde demonte eşyaların monte hale getirilmesi ve eski yerleşim düzenine göre yerleştirilmesi ile sonlandırılan bir işlemdir.

Amasya Evden Eve Nakliyat

Lider Nakliyat 1972 yılında kurulmuş 44 yıllık geçmişe sahip köklü bir nakliyat firmasıdır. Tüm Türkiye genelinde hizmet veren firmamızın verdiği hizmetler arasında Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Kurumsal Taşıma, Eşya Depolama bulunmaktadır. Lider Nakliyat hizmetlerini bünyesinde bulundurduğu 15 adet özel taşıma aracı ve 25 kişilik konusunda uzman personeli ile gerçekleştirmektedir. Kadrosunda bulunan uzman personel marangoz, tesisatçı, montaj elemanıdır. Bu sayede bir evin taşınmasında karşılaşılacak her türlü soruna çare bulmaktadır. Lider Nakliyat kurulmuş olduğu ilk yıllarda sadece Kadıköy ve çevre semtlerde hizmet veren ufak bir nakliyat firması iken zamanla sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti ile müşteri portfoyunu genişletmiş ve çok kısa bir zamanda İstanbul’un bütün ilçelerinde hizmet vermeye başlamıştır. Bu hizmet ile sınırlı kalmayan firmamız daha sonraları Şehirler arası nakliyat hizmeti vermeye başlamış ve günümüzde Türkiye’nin bütün illerine hizmet vermekte olan kurumsal bir nakliyat firması halini almıştır.

Nakliyat sektörü gibi büyük bir sektörde, her sektörde olduğu gibi korsan firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar sizlere taşıma konusunda zarar verdikleri gibi ülke ekonomisini de zarar vermektedirler. Sizlere vermiş oldukları zarar eşya taşınması sırasında eşyalarınızın zarar görmesi ve işlerinizin size belirtilen zaman içerisinde tamamlanmamasından kaynaklanmaktadır. Bu firmalar çalıştırdıkları elemanlara sigorta yapmazlar ve resmi firmalar olmadıkları için sizlere de fatura kesemezler böylece vergi kaçırarak ülke ekonomisine de zarar vermektedirler. Bu firmalara paranızı kaptırmamak için nakliyat firması seçerken dikkat etmeniz gereken hususlar bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla

Amasya Evden Eve Nakliyat Firma Ararken Dikkat

Firmanın bulunmuş olduğu yer bulunduğunuz şehir mi?
Firmanın web sitesi var mı?
Firmanın taşımaya uygun logolu kendi araçları var mı ?
Firma eşyalarınıza sigorta yapıyor mu?
Firmanın yetki belgeleri var mı?
Firmanın K belgesi var mı ? ( taşıma için gerekli olan belge)
Firmanın bürosu var mı?
Bu gibi hususlara dikkat ederek doğru nakliyat firmasını bulabilir ve işlerinizi düzgün bir şekilde halledebilirsiniz. Lider Nakliyat saymış olduğumuz bütün vasıflara sahip profesyonel bir nakliyat firmasıdır. Lider Nakliyatın vermiş olduğu ayrıcalıklı nakliye hizmetlerinden faydalanmak için web sitemizi ziyaret edebilir ve iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.