Anadolu hisarı Evden Eve Nakliyat

Günümüzde ev taşıma işlemleri insanların başına sıkça gelen işlerdendir. Ekonomik sebepler, memur atamaları, kentsel dönüşüm gibi sebeplerden dolayı evlerini taşımak zorunda kalıyorlar.

Bu işlemleri daha önce insanlar kendileri yapmaktaydılar fakat bu işlerde hemen zaman kaybı yaşamakta hem de taşıma işlemleri sırasında eşyalarına zarar vermekteydiler bundan dolayı insanların bu taşıma işlerini yapmak için profesyonel nakliyat firmaları kuruldu. Bu firmalar bünyelerinde bulunan profesyonel taşıma elemanları ve taşıma araç-gereçleri ile bu işlemleri kısa sürede ve sorunsuz bitirmekteler. Böylece insanlar hem zamandan tasarruf etmekteler hem de taşıma sırasında oluşabilecek zararlardan kurtulmaktalar.

Anadolu hisarı Evden Eve Nakliyat

Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulan Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Depolama ve Kurumsal taşımacılık alanında hizmet veren bir firmadır. İlk olarak Kadıköy ve çevre semtlerde hizmet veren firma daha sonraları sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti ile İstanbul’un diğer ilçelerine ve çitasını daha da yükseltere tüm Türkiye genelinde şehirler arası nakliyat hizmeti veren bir firma haline gelmiştir. Lider Nakliyatı diğer nakliyat firmalarından ayıran özelliği şirketin kuruluş manifestosunda belirtildiği gibi

“Bize güvenin çünkü biz size güveniyoruz. Sizleri, değerlerinizi ve değerlerimizi taşımanın bilinciyle taşıyoruz”

Sözleriyle anlatılmal istenen müşteriye karşı güven duygusu ve sağlamış olduğu titiz hizmettir. Lider Nakliyat Evden Eve Nakliyat hizmetlerini yaparken aşağıdaki sıralamaya göre çalışmaktadır.

İlk olarak fizibilite çalışması yapmak

Eşyaları sınıflandırmak (eşyalar, mobilyalar, kıyafetler, kırılacak eşyalar) ve bu sınıflandırmaya göre bir taşıma ve kolileme önceliği belirlemek

Yapılan işlem akabinde sınıflandırılan eşyaları kolilemek, askılamak vb faaliyetlerde bulunmak

En son işlem olarak bu eşyaların değerleri üzerinden sigortasını yapmak ve şirketimize ait özel araçlara yerleştirmek.

Gideceği yere götürülen eşyaların burada montajı yapılıp yerleştirilir ve taşıma işlemi sonlandırılır.

Bu işlemlerin akabinde siz değerli müşterimize kalan evinize gidip oturmak. Lider nakliyatın vermiş olduğu Anadolu hisarı Evden Eve Nakliyat hizmetlerinden faydalanmak için yapmanız gereken şey web sitemizde bulunan iletişim sayfamızdan bizlere ulaşmak.