Ankara Evden Eve Nakliyat

Eminim hepimiz hayatımız boyunca 1 ya da birden fazla ev taşınması olayını yaşamışızdır. Ev taşınması kullanıcılar açısından son derece zahmetli bir iş olup hem zaman kaybına yol açmakta hem de taşıma esnasında yapılan hatalardan dolayı, eşyaların zarar görerek maddi hasara uğramamıza yol açmaktaydı.

Ankara Evden Eve Nakliyat

Bu işe pratik bir çözüm sunmak ve insanların bu işleri kolaylaştırmasına yardım etmek adına Nakliyat sektörü kurulmuştur. Evden Eve Nakliyat ; Nakliyat sektörünün bir alt kolu olup evinizin içinde bulunan eşyaların monte ve demonte işlemlerinin yapılmasının ardından, ambalajlanıp, kolilenme suretiyle özel taşıma araçları ile bir yerden başka bir yere taşınması ve bu yeni taşındığı yerde aynı şekilde monte-demonte işlemlerinin yapılmasına verilen isimdir. Bu işlemler profesyonel taşıma elemanları tarafından yapıldığı ve bu iş için özel aletler ve taşıma araçları kullanıldığı için hem zamandan tasarruf edilmekte hem de eşyaların zarar görmesi engellenmektedir. Her sektörde olduğu gibi Nakliyat sektöründe de korsan firmalar bulunmakta ve bu firmalar haksız kazançlar elde ederek devlete vergi vermeden, sigortasız işçi çalıştırarak haksız rekabete yol açmaktadır. Bu firmalar fazla masraf yapmadıkları için insanlara piyasa fiyatlarının altında fiyatlar vermektedir. Fiyatlarına aldanıp böyle korsan firmalara iş verdiğiniz zaman göz önüne almanız gereken şeyler; size verilen tarihlerde emin olun evinizin taşıma işlemi bitmeyecektir. Evinizin taşıma işlemi zamanında bitse bile işi bilmeyen kişiler tarafından yapılan taşıma işleri sırasında eşyalarınız zarar görecektir.

Ankara Evden Eve Nakliyat Firmaları

Lider Nakliyat; 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş 44 yıllık bir geçmişe sahip Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Şehirler arası Nakliyat, Ofis Taşıma, Askılı Tekstil Taşımacılığı, Kurulsam Taşımacılık ve Depolama alanında hizmet veren bir firma olarak kurulmuştur. Kurulduğu ilk yıllarda sadece Kadıköy ve çevre semtlerde hizmet veren firma, sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti sayesinde hizmet alanını genişletmiş ve İstanbul’un diğer ilçelerinde de hizmet vermeye başlamıştır.

Çizgisini daha da yukarılara taşıyarak Şehirler arası nakliyat işine başlayan firma ilk 4 yılın sonunda Türkiye genelinde hizmet veren Kurumsal bir Nakliye firması halini almıştır. Lider Nakliyatın bünyesinde 25 kişilik özel taşıma ekibi (mobilya ve montaj ustaları da dahil) ve 10 adet özel taşıma aracı ile sizlere hizmet vermektedir. Ankara Evden Eve Nakliyat konusunda Lider Nakliyatın vermiş olduğu ayrıcalıklı nakliye hizmetlerinden faydalanmak için web sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve gözünüz arkada kalmadan eşyalarınızı bize teslim edebilirsiniz. Size kalan sadece arkanıza yaslanarak işlemlerin bitmesini beklemek olacaktır.