Antalya Evden Eve Nakliyat

Antalya Evden Eve Nakliyat; Günümüzde herkesin başına gelen durumlardan biri, gerek sosyo-ekonomik şartlar, gerek iş nedeniyle, gerek öğrencilik işleri nedeniyle insanlar evlerini taşımak zorunda kalmaktadır. Bu gibi durumlarda daha önceleri insanlar bu işleri kendileri yapmaktaydı fakat taşıma esnasında uğranılan zaman kaybı ve yanlış taşıma sonucu zarar gören eşyaların çokluğu nedeniyle bu işi profesyonel olarak gerçekleştiren nakliyat firmaları kurulmaya başlandı. Bu firmalardan biri de Lider Nakliyattır. Firmamız 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş bir firmadır. 44 yıldır profesyonel ve kaliteli Nakliyat hizmeti vermektedir.

Antalya Evden Eve Nakliyat

Lider Nakliyat bünyesinde 15 adet özel taşıma için dizayn edilmiş araç ve 25 kişilik konusunda uzman taşıma personeli barındırmaktadır. Nakliyat konusunda çağın gerektirmiş olduğu teknolojileri yakından takip etmekte ve bunları projelerinde tatbik etmektedir. Taşıma asansörü ve askılı tekstil taşımacılığı için özel olarak hazırlanmış askı dolapları bunlardan bazılarıdır. Lider Nakliyat Müşteri memnuniyeti odaklı bir firmadır ve çalışma prensibi olarak müşteri memnuniyetini benimsemektedir. Bu çalışma prensibi sayesinde ilk olarak 2 araç ve 5 personel başlayan bu serüven dünden bugüne 15 adet araç ve 25 adet personele ulamıştır bunun sebebi insanların yapılan işlerden memnun olmaları ve firmamızı diğer insanlara önermesidir.

Nakliyat sektörü günümüzde büyük bir pasta ve herkes bu pastadan pay almak için haklı ya da haksız rekabet içine girmektedir. Haksız rekabet adını verdiğimiz şey korsan nakliyat firmalarının sektör içinde diğer firmalardan daha ucuza bu işi yaparak diğer firmaların önüne geçme çabasıdır. Bu firmaların diğerr firmalarddan daha ucuza iş yapmalarının sebebi devlete vergi vermemeleri, taşıma esnasında eşya sigortası yapmamaları ve 6 kişinin yapacağı işi 2 kişiye yaptırmaya çalışmalarıdır.Bu sayede giderlerdeen kısarak piyasa altında bu işi yapmaktadırlar. Bu işlerin sonu hep hüsranla sonuçlanmaktadır. Korsan firmalar ne işleri belirledikleri zamanda teslim edebilmekte ne de taşıma esnasında eşyaları sağlam bir şekilde teslim edebilmektedirler.

Antalya Evden Eve Nakliyat Firma Seçiminde Dikkat

Doğru akliyat firmasını bulmanız için sizlerinde dikkat etmeniz gereken şeyler vardır. Bunlar

Firmanın bulunmuş olduğu yer bulunduğunuz şehir mi?
Firmanın web sitesi var mı?
Firmanın taşımaya uygun logolu kendi araçları var mı ?
Firma eşyalarınıza sigorta yapıyor mu?
Firmanın yetki belgeleri var mı?
Firmanın K belgesi var mı ? ( taşıma için gerekli olan belge)
Firmanın bürosu var mı?
Bu soruların cevaplarını bulabiliyorsanız doğru nakliyat firmasını seçmişsinizdir. Lider Nakliyat yukarıda saymış olduğum hususlara sahip bir firmadır. Lider Nakliyatın vermiş olduğu ayrıcalıklı Nakliyat hizmetlerinden faydalanmak için web sitemizin iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.