Arnavutköy Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat; mevcut evinizin içinde bulunan eşyaların, bir nakliye firması tarafından a dan z ye monte, demonte hale getirilerek ambalajlanıp kolilenmesi ve taşıma araçları ile yeni gidecekleri eve götürülerek aynı şekliyle monte ve demonte edilmesi işlemine verilen isimdir. Bu işlemler nakliye firmaları tarafından profesyonel taşıma personeli ve özel taşıma araçları ile gerçekleştirmektedir.

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat

Nakliye işlemleri daha önce insanların kendileri tarafından yapılan işlemlerdi fakat bu işlemler sırasında insanlar hem zaman kaybına uğruyor hem de bu işi amatörce yaptıkları için eşyalarına zarar vermekteydi bu açığı gidermek adına nakliye sektörü oluşturuldu ve bir çok nakliye firması kuruldu. Fakat piyasada bulunan bütün nakliye firmaları bu işleri layığı ile yerine getirmiyor. Öyle nakliye firmaları var ki sizin işi bilmeden yaptığınız şekilden daha amtörce taşıma işlemi gerçekleştirerek hem sizi maddi zarara uğratabilir hem de zamanınızı çöpe atmanıza sebep olabilirler. Bunun için nakliye firması seçerken dikkat etmeniz gereken hususlar var size bunları bir başlık altına toplayacağım

Firmanın K belgesi var mı ? ( taşıma için gerekli olan belge)
Firmanın web sitesi var mı?
Firmanın referansları var mı ?
Firmanın bürosu var mı?
Firmanın bulunmuş olduğu yer bulunduğunuz şehir mi?
Firmanın yetki belgeleri var mı?
Firma eşyalarınıza sigorta yapıyor mu?
Firmanın taşımaya uygun logolu kendi araçları var mı ?
Bu gibi hususlara dikkat ederek sağlam bir nakliye firması seçerek işinizi güzel bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Şimdi size firmamızı kısa bir şekilde tanıtalım. Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Eşya Depolama, Kurumsal Nakliyat hizmeti veren bir firmadır. 44 yıllık bir geçmişse sahiptir.

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat Lider Nakliye

İlk olarak sadece Kadıköy ve ilçe semtlerde hizmet veren firma zamanla sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti sayesinde İstanbul’un diğer ilçelerinde hizmet vermeye başlamış ve başarılı işlerini devam ettirerek şehirler arası nakliyat sektörüne girmiş ve Türkiye genelinde hizmet veren bir nakliye firması halini almıştır. Lider Nakliyet bünyesinde 25 adet taşıma personeli ve 10 adet özel taşıma aracı mevcuttur. Firma bu zamana kadar bir çok ev, ofis, büro, villa, mağaza taşımıştır. Yapmış olduğu bütün işlerde müşterilerinden olumlu referanslar almıştır.

Sizde bu denli profesyonel bir firma olan Lider Nakliyatın vermiş olduğu Arnavutköy Evden Eve Nakliyat hizmetinden faydalanmak için web sitemizi ziyaret edebilir ve iletişim sayfamızdan bizlere ulaşbilirsiniz. Lider nakliyat ile taşınmak bir ayrıcalıktır.