Atakent Evden Eve Nakliyat

Nakliyat işleri yıllar öncesinde insanların kendi imkanlarıyla gerçekleştirdikleri işlerden biriydi. Bu işler insanların hem zamanını alıyor hem de taşıma işleri sırasında eşyaları zarar görmekteydi. Bu boşluk profesyonel nakliyat firmalarının oluşturulmasına zemin hazırlamıştır. Nakliyat firmaları bu işleri hem daha kısa zaman da hem de eşyalara zarar vermeden bu işleri bitirmektedir.

Lider Nakliyat bu amaçla 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş bir firmadır.İlk olarak kurulmuş olduğu Kadıköy ve çevre semtlerinde hizmet veren firma zamanla sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti ile İstanbul’un diğer ilçelerinde hizmet vermeye başlamış ve çitasını daha da yükselterek şehirler arası nakliyat hizmeti vermeye başlayarak tüm Türkiye genelinde hizmet veren kurumsal bir nakliyat firması olmuştur.

İstanbul’da hizmet veren nakliyat firması sayısı 10.000 leri bulmaktadır fakat bütün firmalar bu işi layığı ile yerine getirmemektedir. İnsanların en çok şikayet ettikleri konu nakliyat işinin zamanında bitmemesi ve taşıma esnasında yaşanılan, eşyaların zarar görmesidir. Bunun için insanların nakliyat firması seçerken dikkat etmesi gereken hususlar vardır. Bunlar

Atakent Evden Eve Nakliyat

Firmanın K belgesi var mı ? ( taşıma için gerekli olan belge)
Firmanın web sitesi var mı?
Firmanın referansları var mı ?
Firmanın bürosu var mı?
Firmanın bulunmuş olduğu yer bulunduğunuz şehir mi?
Firmanın yetki belgeleri var mı?
Firma eşyalarınıza sigorta yapıyor mu?
Bu gibi hususlara dikkat ederek düzgün bir nakliyat firması bularak işinizi düzgün bir şekilde yapabilirsiniz. Lider Nakliyat bünyesinde bulunan 25 taşıma personeli ve 10 adet özel taşıma aracı ile Nakliyat işlerlini yapmaktadır. Lider Nakliyat Evden Eve Nakliyat konusunda taşımaları aşağıdaki şekilde gerçekleştirmektedir.

İlk olarak fizibilite çalışması yapmak

Eşyaları sınıflandırmak (eşyalar, mobilyalar, kıyafetler, kırılacak eşyalar) ve bu sınıflandırmaya göre bir taşıma ve kolileme önceliği belirlemek

Yapılan işlem akabinde sınıflandırılan eşyaları kolilemek, askılamak vb faaliyetlerde bulunmak

En son işlem olarak bu eşyaların değerleri üzerinden sigortasını yapmak ve şirketimize ait özel araçlara yerleştirmek.

Bu işlemlerden sonra size düşen tek şey evinize hazır bir şekilde oturmak olacaktır. Lider Nakliyatın Atakent Evden Eve Nakliyat olarak vermiş olduğu bu hizmetlerden faydalanmak için web sitemizde bulunan iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilir ve Lider nakliyatın vermiş olduğu ayrıcalıklı Nakliyat hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.