Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’un kadıköy ilçesinde kurulmuş bir nakliyat firması olarak aradan geçen 44 senede çitasını yükselterek işine devam etmiş ve kısa sürede İstanbul’un bütün ilçelerinde nakliye hizmeti vermiş, bunun yanın da zamanla şehir dışınada yayılmıştır. Şuan filosunda bulunan 10 tane özel taşıma aracı ile nakliyat, evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı ve depolama alanında hizmet vermektedir. Kısa sürece bu kadar büyümesinin sebebi firma sahibi Ferudun Ayırkanın da dediği gibi

“Bize güvenin çünkü biz size güveniyoruz. Sizleri, değerlerinizi ve değerlerimizi taşımanın bilinciyle taşıyoruz”

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Bu prensiple çalışan lider nakliyat firması çalışmalarını aşama aşama ve titizlikle gerçekleştirmektedir.

Lider nakliyat olarak çalışma prensibimiz ilk olarak eşyalarınızı güvenli bir şekilde eski yerinizden alıp yeni yerinize götürmektir. Bunu da yaparken öncelikli olarak bir fizibilite çalışması gerçekleştiriyor ve eşyaları sınıflandırıyoruz kırılacak eşyalar, mobilyalar, kıyafetler vb şekilde gruplara ayırarak öncelik sırası oluşturuyoruz. Bu işlemin akabinde sınıflandırılacak eşyaları koymak üzere koliler, elbise askılıkları ve kırılacak eşyalar için özel koliler ayarlıyoruz. Sonrasında bu eşyaların sigorta  tutarını tespit ederek en son aşamada kolilerinizi şirketimize ait özel araçlara yerleştirerek en son gideceği yere götürüyoruz.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat olarak vermiş olduğumuz hizmetlerden faydalanmak için web sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan ya da iletişim formundan bizimle irtibata geçerek vermiş olduğumuz profesyonel nakliye hizmetimizden faydalanabilirsiniz.