Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat günümüzde insanların sıkça kullandıkları bir taşıma şeklidir, gerek ekonomik nedenler, gerekse insanların mesleklerinden dolayı evlerini başka bir yere taşımaları için yapılan bir nakliye şeklidir. Evden Eve Nakliyat; evinizin içinde bulunan eşyaların öncelikle taşınabilir hale getirilmesi ve bunların içinde önem sırasına göre sıralandırılması, bunun akabinde ambalajlanıp kolilenmesi suretiyle özel taşıma araçlarına taşınarak gideceği yere götürülmesi işlemine verilen isimdir.

Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş olup vermiş olduğu düzenli ve kaliteli hizmet ile zamanla İstanbul’un diğer ilçelerinde hizmet vermeye başlamış ve sonunda tüm Türkiye’ye açılarak sektöün lokomotif firması haline gelmiştir. Firmanın kısa sürede müşteri portfolyosunu genişletmesi ve bu başarıyı elde etmesinin yegane sebebi firmanın çalışma prensibidir. Firma sahibi Ferudun AYIRKAN’ında söylemiş olduğu gibi

“Bize güvenin çünkü biz size güveniyoruz. Sizleri, değerlerinizi ve değerlerimizi taşımanın bilinciyle taşıyoruz”

Sözleriyle müşteri memnuniyetini ne kadar önemsediğini göstermektedir. Evden eve nakliyat denildiğinde sektörün öncü firması olan Lider Nakliyat taşıma işlemlerini aşağıda belirtilen esaslara göre yapmaktadır.

İlk olarak fizibilite çalışması yapmak

Eşyaları sınıflandırmak (eşyalar, mobilyalar, kıyafetler, kırılacak eşyalar) ve bu sınıflandırmaya göre bir taşıma ve kolileme önceliği belirlemek

Yapılan işlem akabinde sınıflandırılan eşyaları kolilemek, askılamak vb faaliyetlerde bulunmak

En son işlem olarak bu eşyaların değerleri üzerinden sigortasını yapmak ve şirketimize ait özel araçlara yerleştirmek.

Gidecekleri yere doğru yola çıkan araçlar gittikleri yerde eşyaları yeni yerlerine öncelik sırasıyla yerleştirir ve evi eski düzenine getirirler. Bu işlemler yapılırken sizlerde rahatça oturduğunuz yerden bu işleri takip edebilirsiniz. Bağcılar Evden Eve Nakliyat olarak  Lider Nakliyat firmasının vermiş olduğu Evden Eve Nakliyat hizmetinden faydalanmak ve kaliteli bir nakliye hizmeti almak isterseniz web sitemizde bulunan iletişim adreslerimiziden bize ulaşabilirsiniz.