Bağdat Caddesi Evden Eve Nakliyat

Bağdat caddesinde evden eve nakliyat işlerinizde başvuracağınız profesyonel bir nakliyat firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Lider Nakliyat, Evden Eve Nakliyat işlerinizde bünyesinde bulunan 25 kişilik uzman taşıma ekibi ve 10 adet özel taşıma aracı ile sizlere hizmet vermektedir. Eşyalarınızın güvenle taşınabilmesi ve zarar görmemesi adına eşyalarınızı patpat ile sarıp kolileyerek taşımaktadır.

Bağdat Caddesi Evden Eve Nakliyat

Bu zamana kadar yapmış olduğu taşıma işlerinde, sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti ile firma hizmet alanını genişleterek tüm Türkiye genelinde hizmet veren bir nakliyat firması halini almıştır. Kısaca firmamızı tanıtacak olursak 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş bir firmadır. Firma ilk olarak Kadıköy ve çevre semtlere hizmet vererek bu işe başlamış, zamanla hizmet kalitesi sayesinde hizmet alanını genişleterek İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet vermeye başlamıştır. Müşterilerden gelen olumlu yorumlar, firmanın hizmet alanını iyiden iyiye genişleterek tüm Türkiye genelinde hizmet veren kurumsal bir nakliyat firması halini almasını sağlamıştır.

Bilindiği üzere Nakliyat sektörü bünyesinde binlerce firmayı barındıran bir sektördür. Böyle büyük bir sektör de Korsan nakliyat firmaları türemeye başlamıştır. Korsan nakliyat firmaları taşıma esnasında insanların eşyalarına zarar vermekte ve işi söylemiş olduğu zamanda yetiştiremediği için müşterileri mağdur etmiştir. Piyasada doğru nakliyat firmasını bulabilmeniz için dikkat etmeniz gereken bir çok husus vardır bunlardan bazıları

Bağdat Caddesi Evden Eve Nakliyat Nakliye Soruları

Firmanın K belgesi var mı ? ( taşıma için gerekli olan belge)Firmanın web sitesi var mı?
Firmanın referansları var mı ?
Firmanın bürosu var mı?
Firmanın bulunmuş olduğu yer bulunduğunuz şehir mi?
Firmanın yetki belgeleri var mı?
Firma eşyalarınıza sigorta yapıyor mu?
Firmanın taşımaya uygun logolu kendi araçları var mı ?
Bu hususlara dikkat ederek doğru nakliyat firmasını bulabilir ve işinizi düzgün şekilde yapabilirsiniz. Lider Nakliyat yukarıda belirttiğim bütün hususlara sahip işinin ehli bir nakliyat firmasıdır. Bir firmanın 44 yıldır çizgisinden çıkmadan kaliteli olarak hizmet vermesi ve büyük nakliyat piyasasında silinmeden yoluna devam edebilmesi için böyle bir hizmet vermesi gerekmektedir. Lider Nakliyat bunu başarmış ve çizgisini daha da yükselterek, kendine yeni hedefler koyarak yoluna devam etmektedir. Sizlerde Lider Nakliyatın vermiş olduğu Bağdat caddesi Evden Eve Nakliyat hizmetinden yararlanmak ve ayrıcalıklı bir nakliyat hizmeti almak istiyorsanız web sitemizin iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.