Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat; Bir evin içinde bulunan eşyaların öncelikli olarak sınıflandırılması ve bunun akabinde monte eşyaların demonte hale getirilmesi daha sonra öncelik sırasına göre ambalajlanıp kolilenmesi suretiyle özel taşıma araçları ile taşınıp yeni taşınacağınız yere götürülüp tekrar eski halleriyle kurulması işlemine verilen isimdir.

Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Ofis taşıma, Kurumsal Taşımacılık ve Depolama hizmeti veren bir firmadır. İlk olarak sadece Kadıköy ve çevresinde hizmet veren firma zamanla müşteri portfolyosunu genişleterek ilk olarak İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet vermeye başlamış daha sonra çitasını yükselterek Türkiye’nin bütün illerine hizmet veren kurumsal bir nakliyat firması halini almıştır. Bu hizmetleri bünyesinde bulunan 25 adet taşıma personeli ve 10 adet özel taşıma aracı ile gerçekleştirmektedir.

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Firmanın kısa sürede bu kadar gelişmesi ve tüm Türkiye çapında tanınan bir nakliye firması olmasının nedeni, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmasıdır. Nakliyat işleri dışarıdan sadece bir taşıma işlemi olarak görülebilir fakat işin içine girince bu işin sanıldığı kadar basit bir iş olmadığını anlayabilirsiniz. Nakliyat işi profesyonellik gerektiren bir iştir. Bunun nedeni insanların eşyalarını taşıma işlemi yapılmadan önceki haliyle temiz ve hasar görmemiş bir şekilde istemesidir.

Merdiven altı nakliyat firmaları eşya taşıma işlemleri sırasında eşyalara büyük zararlar vermekte ve yapmış oldukları işleri zamanında yetiştirememektedir. Lider Nakliyat bu konuda son derece titiz ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olarak bunu şirket manifestosunda yer alan şu sözlerle açıklamaktadır.

“Bize güvenin çünkü biz size güveniyoruz. Sizleri, değerlerinizi ve değerlerimizi taşımanın bilinciyle taşıyoruz”

Bu sözler ile müşterilerine güven aşılayan firma yapmış olduğu işlerden almış olduğu olumlu geri dönüşler ile hizmet kaltesini günden güne yukarı taşımaktadır. Lider nakliyat olarak Bahçelievler Evden Eve Nakliyat konusunda vermiş olduğumuz bu kaliteli nakliyat hizmetinden faydalanmak için web sitemizde bulunan iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.