Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş olan Nakliyat, Evden eve nakliyat, ofis taşıma, Depolama alanında hizmet veren 44 yıllık bir firmadır. Firma kurulduğu ilk yıllarda sadece Kadıköy ilçesinde hizmet vermekteyken, sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti ile müşteri portfoyunu genişleterek daha sonra İstanbul’un bütün ilçelerinde hizmet vermeye başlamış ve bunu da bir adım öteye taşıyarak, Türkiye’nin bütün illerinde hizmet vermeye başlayan bir nakliyat firması olmuştur.

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat; Bir evin içinde bulunan bütün eşyaların öncelik sırasına göre sınıflandırılması, monte olan eşyaların demonte haline getirilmesi, ambaljlanıp kolilenerek özel taşıma araçlarına taşınması ve gideceği yere götürülerek tekrardan monte edilip eski haliyle konulması işlemine verilen isimdir. Evden Eve Nakliyat konusunda kullanıcıların yaşamış olduğu sıkıntıları sıfıra indiren Lider Nakliyat taşınma esnasında eşya sigortası yapmakta olup bu sigortaya gerek kalmadan eşyaları hasarsız taşımakta ve müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Lider Nakliyat Evden Eve Nakliyat konusunda taşıma işlemi sırasında aşağıda belirten aşamaları izlemektedir.

İlk olarak fizibilite çalışması yapmak

Eşyaları sınıflandırmak (eşyalar, mobilyalar, kıyafetler, kırılacak eşyalar) ve bu sınıflandırmaya göre bir taşıma ve kolileme önceliği belirlemek

Yapılan işlem akabinde sınıflandırılan eşyaları kolilemek, askılamak vb faaliyetlerde bulunmak

En son işlem olarak bu eşyaların değerleri üzerinden sigortasını yapmak ve şirketimize ait özel araçlara yerleştirmek.

Gideceği yere götürülen eşyaların burada montajı yapılıp yerleştirilir ve taşıma işlemi sonlandırılır.

Bakırköy Evden Eve Nakliyat olarak Lider Nakliyatın vermiş olduğu bu hizmetlerden faydalanmak ve sorunsuz bir taşınma işlemi gerçkleştirmek istiyorsanız yapmanız gereken şey, web sitemizde bulunan iletişim sayfamızdan bizlere ulaşmak.

“Bize güvenin çünkü biz size güveniyoruz. Sizleri, değerlerinizi ve değerlerimizi taşımanın bilinciyle taşıyoruz”