Balıkesir Evden Eve Nakliyat

Balıkesir Evden Eve Nakiyat; Lider Nakliyat 1972 yılınnda İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş, Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Ofis taşıma, Kurumsal Taşımacılık ve Eşya Depolama alanında hizmet veren bir firma olarak hizmet vermeye başlamıştır. Firma ilk kurulduğu yıllarda sadece kurulmuş olduğu Kadıköy ve çevre semtlerde hizmet vermekteyken daha sonra sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti ve bu sayede gelişmekte olan müşteri potansiyeli sayesinde, kısa sürede İstanbul’un diğer ilçelerinde hizmet vermeye başlamış ve çizgisini daha da yükselterek şehirler arası nakliyat işine girerek tüm Türkiye genelinde hizmet veren kurumsal bir nakliyat firması halini almıştır. Firma ilk kurulduğu yıllarda 2 araba ve 5 adet personel ile hizmet vermekteyken günümüzde 15 adet özel taşıma aracı ve konusunda uzman 25 adet personeli ile hizmetlerine devam etmektedir.

Balıkesir Evden Eve Nakliyat

Lider Nakliyatın kısa sürede bu kadar büyümesi ve kurumsal bir nakliyat firması halini almasının sebebi çalışma prensibi olarak öncelikle müşteri memnuniyetini benimsemesi ve bu doğrultuda şirket menfaatlerini ikinci planda tutarak çalışmasıdır. Lider Nakliyat nakliyat yapmış olduğu çalışmalarda sistemli olarak işlerini gerçekleştirmektedir. Evden Eve Nakliyat işinde sırasıyla önce evinizde bulunan monte eşyaların (mobilya vb) demonte hale getirilerek sökülmesi, beyaz eşyalarınızın tesisatlarının uygun şekilde sökülmesi, kırılacak olan eşyaların darbelere karşı özel olarak ambalajlanıp kolilenmesi ve bunların öncelik sırasına göre özel taşıma araçlarına yerleştirilmesi, eşyaların araçlarla yeni yere taşınması ve burada eski şekilleriyle monteli hale getirilip evinizin yerleştirilmesiyle sonlandırılan bir çalışma planı uygulamaktadır. Çağı yakından takip eden Lider Nakliyat bu konuda asansörlü taşımacılık adını verdiğimiz sistemi Türkiye’de ilk uygulayan nakliyat firması olma özelliğini taşımaktadır.

Lider Nakliyat insanların nakliyat esnasında sıkça karşılaştıkları, zamanlamanın gecikmesi ve taşınma esnasında eşyalarının zarar görmesinden kaynaklı sıkıntıları yaşamasını engellemek adına son derece titiz bir çalışma gerçekleştirmekte ve bu sayede siz değerli müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen nakliye firmaları arasında yer almaktadır. Lider Nakliyatın vermiş olduğu ayrıcalıklı nakliye hizmetlerinden faydalanmak için web sitemizi ziyaret ederek iletişim sayfamızda bulunan telefon numaralarımız, iletişim formu ve mail adresimiz üzerinden bizlere ulaşabilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Lider Nakliyat geçmişten geleceğe ayrıcalıklı ve güvenli taşımacılık..