Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

1972 yılında İstanbul’un kadıköy ilçesinde kurulan lider nakliyat aradan geçen 44 senede nakliyat, evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı ve depolama alanında Türkiye’nin en büyük Nakliyat firmaları arasında yerini almış ve vermiş olduğu hizmetleri günden güne iyileştirmiştir. Müşteri portfolyosunu sürekli genişleten ve bir çok kesime hitap eden lider nakliyat Beşiktaş Evden Eve Nakliyat denildiğinde de akıllara gelen ilk ve tek nakliyat firmasıdır.

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Lider nakliyat olarak çalışma prensibimiz ilk olarak eşyalarınızı güvenli bir şekilde eski yerinizden alıp yeni yerinize götürmektir. Bunu da yaparken öncelikli olarak bir fizibilite çalışması gerçekleştiriyor ve eşyaları sınıflandırıyoruz kırılacak eşyalar, mobilyalar, kıyafetler vb şekilde gruplara ayırarak öncelik sırası oluşturuyoruz. Bu işlemin akabinde sınıflandırılacak eşyaları koymak üzere koliler, elbise askılıkları ve kırılacak eşyalar için özel koliler ayarlıyoruz. Sonrasında bu eşyaların sigorta  tutarını tespit ederek en son aşamada kolilerinizi şirketimize ait özel araçlara yerleştirerek en son gideceği yere götürüyoruz.

Firma sahibi Ferudun AYIRKAN ında söylediği gibi

“Bize güvenin çünkü biz size güveniyoruz. Sizleri, değerlerinizi ve değerlerimizi taşımanın bilinciyle taşıyoruz”

Müşteri memnuniyetini arttırmak adına çeşitli araştırmalar içinde bulunarak çağın gereksinimlerini yapmış olduğumuz işe tatbik ederek siz değerli müşterilerimize nasıl daha iyi bir hizmet sağlarız şeklinde hareket ediyoruz. Lider nakliyatın vermiş olduğu hizmetlerden faydalanmak ve rahat bir nakliye hizmeti almak istiyorsanız web sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan ya da iletişim formu aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.