Beyoğlu Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat sektöründe hizmet veren firmaların sayısı günden güne artmaktadır. Sunmuş oldukları profesyonel hizmetler ile insanların taşınma işlerini kolaylaştıran bu firmalar arasında Lider Nakliyat 44 senedir bu sektörde hizmet veren bir firmadır.

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat

Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Depolama ve Kurumsal taşımacılık alanlarında hizmet veren firma 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş, ilk olarak Kadıköy ve çevre semtlere hizmet vermeye başlamış daha sonra hizmet ağını genişleterek tüm İstanbul genelinde hizmet vermeye başlamıştır. Firma bununla da yetinmeyip şehirler arası nakliyat işine girerek tüm Türkiye ye hizmet vermeye başlamıştır. Firmanın kısa sürede işlerini bu kadar büyüterek tüm Türkiye’de tanınan bir firma halini almasının sebebi; Çalışma prensibi olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayış benimsemesidir. Firmanın manifestosunda yer alan

“Bize güvenin çünkü biz size güveniyoruz. Sizleri, değerlerinizi ve değerlerimizi taşımanın bilinciyle taşıyoruz”

Sözü ile müşteri ile firma arasındaki güvenin ve bu güvenden ortaya çıkan müşteri memnuniyetinin ne kadar ön planda olduğu görülmektedir. Lider Nakliyat firma bünyesinde bulunan 25 taşıma personeli ve 10 adet özel taşıma aracı ile Evden Eve Nakliyat işlerini gerçekleştirmektedir. Nakliyat işlerinde müşterilerin sıkça  muzdarip oldukları konu taşınma esnasında eşyalarının zarar görmesi ve taşıma işleminin zamanında gerçekleştirilememesidir. Lider Nakliyat Evden Eve Nakliyat konusunda müşterilerin böyle sorunlarla karşılaşmaması adına bu işi yaparken aşağıdaki aşamaları izlemektedir.

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat Hizmeti

İlk olarak fizibilite çalışması yapmak

Eşyaları sınıflandırmak (eşyalar, mobilyalar, kıyafetler, kırılacak eşyalar) ve bu sınıflandırmaya göre bir taşıma ve kolileme önceliği belirlemek

Yapılan işlem akabinde sınıflandırılan eşyaları kolilemek, askılamak vb faaliyetlerde bulunmak

En son işlem olarak bu eşyaların değerleri üzerinden sigortasını yapmak ve şirketimize ait özel araçlara yerleştirmek.

Gideceği yere götürülen eşyaların burada montajı yapılıp yerleştirilir ve taşıma işlemi sonlandırılır.

Bu çalışma sistemi ile içiniz rahat bir şekilde taşıma işleminizi gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Bu çalışmalar esnasında size düşen görev arkanıza yaslanıp taşıma işleminizi izlemek. Lider Nakliyatın Beyoğlu Evden Eve Nakliyat konusunda vermiş olduğu bu hizmetlerden faydalanmak için yapmanız gereken şey web sitemizde bulunan iletişim sayfasından bizlere ulaşmak.