Bilecik Evden Eve Nakliyat

Bilecik Evden Eve Nakliyat; Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş, Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Eşya Depolama, Kurumsal Taşımacılık, Askılı Tekstil Taşımacılığı  gibi alanlarda hizmet veren bir firmadır. 44 yıldır bu işi profesyonel olarak yapmaktadır. Lider Nakliyat kuruluşundan bugüne gelene kadar şirket prensipleri doğrultusunda hareket etmiş ve bu sayede küçük bir işletmeden, tüm Türkiye genelinde hizmet veren Kurumsal bir nakliyat firması haline gelmiştir. Lider Nakliyatın çalışma prensibi müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemidir. Kar amacı güden firmalar ilk olarak ticari menfaatleri göz önüne alırken Lider Nakliyatta bu işlem tam tersi şekilde işlemektedir. Lider Nakliyatta öncelik Müşteri memnuniyetidir. Ticari menfaatler ikinci planda yer almaktadır. Firma bu sayede müşteri portfoyunu günden güne arttırmaktadır.

Bilecik Evden Eve Nakliyat

Bünyesinde 15 adet özel taşıma aracı ve 25 adet uzman personel bulunduran Lider Nakliyat, bir nakliye işlemi sırasında gerçekleşebilecek bütün sorunlara anında cevap verebilecek şekilde tam donanımlı bir çalışma yapısına sahiptir. Örnek verecek olursak Evden Eve Nakliyat konusunda bir evde bulunan monte bir mobilyanın taşınması için Demonte hale getirilmesinde gerekli bilgiye sahip bir montaj elemanı profesyonel kadro arasında yer almaktadır. Bunun yanında beyaz eşyaların sökülüp takılmasında yardımcı olacak bir tesisatçı ve yine mobilya ve dekorasyon konusunda yardımcı olacak bir marangoz her daim taşıma kadrosunda bulunmaktadır. Lider Nakliyat çalışmalarında çağın gereksinimlerini yakından takip ve tatbik etmektedir. Bu konuda bir çok ilk e sahip firma Asansörlü taşımacılık alanında Türkiye’de ilk firmadır. Önceden battaniyeye sarılan eşyalar şimdi patpat adını verdiğimiz havalı naylonlar ile sarılmakta ve darbelere karşı zarar görmeleri engellenmektedir. Bu ve buna benzer bir çok yeni teknoloji ile taşıma işleriniz kolaylaştırılmaktadır.

Lider Nakliyat Türkiye’nin her ilinde olduğu gibi Bilecik Evden Eve Nakliyat denildiğinde de akıllara gelen ilk firma olma özelliğini taşımaktadır. Lider Nakliyatın vermiş olduğu ayrıcalıklı nakliye hizmetlerinden faydalanmak için web sitemizde bulunan iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.