Bolu Evden Eve Nakliyat

Bolu Evden Eve Nakliyat; Lider Nakliyat olarak 1972 yılından beri Türkiye genelinde Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Eşya Depolama, Askılı Tekstil Taşımacılığı, Kurumsal Taşımacılık alanlarında hizmet vermektedir. Şirket bünyemizde 15 adet özel taşıma aracı ve 25 kişiden oluşan bir uzman ekip bulunmaktadır. Kadromuzda bulunan uzman ekibimizde mobilyacı, tesisatçı ve marangoz bulunmaktadır. Bu ekip taşıma esnasında karşılaşılabilecek her türlü soruna anında müdahale etmekte ve işlerimizi bu konuda kolaylaştırmaktadır. Türkiye’nin 81 ilinde hizmet vermekte olan firmamızın bu denli geniş bir ulaşım ağına sahip olmasının sebebi, belirlemiş olduğu çalışma prensibinden kaynaklanmaktadır. Lider Nakliyat yapmış olduğu bütün çalışmalarda öncelikli olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Zaten bu sayede, bundan 44 yıl önce sadece kurulmuş olduğu Kadıköy ilçesi ve çevre semtlerde olan bir firmayken, günümüzde Türkiye genelinde hizmet veren kurumsal bir nakliye firması halini almıştır.

Bolu Evden Eve Nakliyat

Lider Nakliyatın bir diğer özelliği ise çağın teknolojilerini yakından takip edip bunları projelerinde tatbik etmesidir. Örneğin asansörlü taşımacılık adını verdiğimiz sistemi Türkiye’de ilk kullanan ve diğer firmalara öncülük eden firmadır Lider Nakliyat. Bunun dışından geçmişten günümüze kendisini sürekli yenileyerek yoluna devam etmektedir. Lider Nakliyat bu zamana kadar bir çok ev, ofis, villa, plaza taşımış ve bu işlerden gelen olumlu referanslar ile gücüne güç katarak yoluna devam etmiştir. Bunca insanın ve firmanın Lider Nakliyatı seçmesi kesinlikle tesadüf değildir. Yapmış olduğumuz işlerde temiz ve hassas çalışmamız, iş öncesi ve sonrasında vermiş olduğumuz teknik destek ve bunca insanı mutlu etmiş olmanın vermiş olduğu haz ile yolumuzda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Bu konuda siz değerli müşterilerimizden ricamız, firma adımızı taklit eden korsan nakliyat firmalarından uzak durmanız, çünkü korsan nakliyat firmaları hem size hem ülke ekonomisine zarar vermektedir. Sizlere olan zararı zamanınız boşa gidecek ve eşyalarınız kesinlikle zarar görecektir. Çünkü bu firmalar taşıma işlerini kahvelerden topladıkları elemanlara yaptırmaktadır. İşi bilmeyen insanlar tarafından yapılan eşya taşımalarında eşyalarınız muhakkak zarar görecek ve buda sizi maddi olarak zarara uğratacaktır. İşin ülke ekonomisi boyutuna gelince; bu firmalar resmi firmalar olmadıkları için sizlerden almış oldukları paranın vergisini vermemekte ve çalışan elemanlarına sigorta yapmayarak ülke ekonomisine de zarar vermektedirler.

Lider Nakliyat olarak vermiş olduğumuz Bolu Evden Eve Nakliyat konusunda bizlere ulaşabilir, vermiş olduğumuz ayrıcalıklı Nakliye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Lider Nakliyat Geçmişten geleceğe güvenli taşımacılık.