Bostancı Evden Eve Nakliyat

Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’un kadıköy ilçesinde kurumuş 44 yıllık bir nakliyat firmasıdır. Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, ofis taşımacılığı, depolama gibi alanlarda hizmet vermekte olan firma bünyesinde bulunan 10 adet özel taşıma aracı ile bu işleri gerçekleştirmektedir. İlk olarak kadıköy de başlayan bu iş serüveni zamanla İstanbul’un bütün ilçelerine bundan sonrada tüm Türkiye ye yayılarak devam etmiştir. Bu büyümenin sebebi sürekli olarak kendini yenilemek ve çağın gereksinimlerini yerine getirmek, bunun yanında, müşterilere verilen özenli hizmet anlayışı, geniş destek ağı, işe duyulan saygı, özenle sunulan kaliteli hizmet anlayışı ve konusunda uzman kadrosunu birleştirerek verilen özenli hizmettir.

Bostancı Evden Eve Nakliyat

Lider nakliyat olarak çalışma prensibimiz ilk olarak eşyalarınızı güvenli bir şekilde eski yerinizden alıp yeni yerinize götürmektir. Bunu da yaparken öncelikli olarak bir fizibilite çalışması gerçekleştiriyor ve eşyaları sınıflandırıyoruz kırılacak eşyalar, mobilyalar, kıyafetler vb şekilde gruplara ayırarak öncelik sırası oluşturuyoruz. Bu işlemin akabinde sınıflandırılacak eşyaları koymak üzere koliler, elbise askılıkları ve kırılacak eşyalar için özel koliler ayarlıyoruz. Sonrasında bu eşyaların sigorta  tutarını tespit ederek en son aşamada kolilerinizi şirketimize ait özel araçlara yerleştirerek en son gideceği yere götürüyoruz.

Lider Nakliyat olarak çalışma prensibimiz

“Bize güvenin çünkü biz size güveniyoruz. Sizleri, değerlerinizi ve değerlerimizi taşımanın bilinciyle taşıyoruz”

Buradan yola çıkarak müşterilerimizin neden bizle çalışmak istediklerini anlamışsınızdır. Bu bilinç ile hareket ederek sizlere bu konuda yardımcı olmak istiyoruz. Sizlerde Bostancı Evden Eve Nakliyat firmaları arasında en iyisi olan Lider Nakliyat firması ile çalışmak isterseniz yapmanız gereken tek şey web sitemizde bulunan telefon numaralarından ya da web sitemizde bulunan iletişim formundan bizlere ulaşmak ve hizmet talep etmek işte bu kadar basit.