Bursa Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat evinizde bulunan eşyaların bir yerden başka bir yere taşınması işine verilen isimdir. Ayrıca yapılan iş sadece bir taşıma işi değildir. Evinizde bulunan eşyaların montesi ve demonte hale getirilmesi, evin içinde bulunan beyaz eşya tesisatının sökülmesi ve yeni gidilen yerde tekrardan aynı şekilde monte edilmesi gibi işlemlerde bu hizmetin içerisindedir. Dışarıdan bu işe bakan insanlar için basit görünen bu iş aslında son derece zor bir iştir. Çünkü taşınan şeyler insanların özel eşyalarıdır ve bu son derece hassas davranılması gereken bir iştir.

Bursa Evden Eve Nakliyat

Önceleri bu işlemler insanların kendileri tarafından yapılmaktaydı ve bu işleri yaparken insanların eşyalarına zarar vermeleri ve bu işe fazla zaman ayırmalarından dolayı, profesyonel nakliyat şirketleri kuruldu. Lider Nakliyatta bu firmalardan sadece bir tanesi, Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kuruldu ve kurulduğu ilk yıllarda sadece Kadıköy ilçesi ve çevre semtlerde hizmet veren bir firmaydı.

Zamanla firmayı tercih eden kullanıcıların memnuniyeti ve güzel hizmetleri sayesinde müşteri potansiyelini geliştirerek İstanbul’un diğer ilçelerinde hizmet vermeye başladı, bununla da yetinmeyen firma çizgisini daha ileri taşıyarak şehirler arası nakliyat işine girerek Türkiye genelinde çalışan Kurumsal Bir Nakliyat firması halini almıştır. Firma bünyesinde 25 uzman personel ve 10 adet özel taşıma aracı bulunmaktadır. Bunun dışında asansörlü taşıma adını verdiğimiz işte kullanılmak üzere 1 adet yük asansörü de mevcuttur. Lider Nakliyat Evden Eve Nakliyat hizmetinin dışında, Ofis taşıma, eşya depolama, Şehirler arası nakliyat, Kurumsal taşımacılık hizmetleride vermektedir.

Büyük bir piyasası olan nakliyat sektöründe’de diğer büyük sektörlerde olduğu gibi korsan firmalar kurulmakta ve bu firmalar insanları maddi ve manevi zararlara uğratmaktadır. Yanlış seçilen bir nakliyat firması hem eşyalarınıza zarar vermekte hem de size söylemiş olduğu zamanda işinizi yapmayarak sizi zaman kaybına da uğratmaktadır. Bu firmaları seçerken dikkat etmeniz gereken bir kaç husu bulunmaktadır. Bunlara dikkat ederek bu tür zararlardan kurtulabilir ve doğru nakliyat firmasını seçebilirsiniz.

Bursa Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nasıl Olur?

Firmanın bürosu var mı?
Firmanın bulunmuş olduğu yer bulunduğunuz şehir mi?
Firmanın web sitesi var mı?
Firmanın taşımaya uygun logolu kendi araçları var mı ?
Firma eşyalarınıza sigorta yapıyor mu?
Firmanın yetki belgeleri var mı?
Firmanın K belgesi var mı ? ( taşıma için gerekli olan belge)
Bu hususlara dikkat ederek doğru firmaya ulaşabilir ve işlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Lider Nakliyat yukarıda saydığım bütün hususlara sahip elit bir nakliyat firmasıdır. Lider Nakliyatın vermiş olduğu ayrıcalıklı nakliyat hizmetlerinden faydalanmak için web sitemizi ziyaret ederek, iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.