Caddebostan Evden Eve Nakliyat

Günümüzde insanların evlerini taşımak için, sıkça başvurduğu yöntemlerden biri, Nakliyat firmalarıdır. Sosyo-ekonomik ya da başka nedenlerden dolayı evlerini bir yerden başka bir yere taşımak zorunda kalan insanlar, önceleri bu işleri kendileri yapmaktaydılar, ama bu işler insanlar için hem zaman kaybına hem de taşıma esnasında eşyalara zarar vermesi yönünden ekonomik zararlara neden olmaktaydı, bu yüzden insanlar bu işleri profesyonel insanlara yaptırarak zamandan tasarruf etmekte bunun yanı sıra da eşyalarını zararsız bir şekilde taşıtmaktadır.

Caddebostan Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat firmaları arasında ilk sırada yer alan Lider Nakliyat; 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş ilk olarak Kadıköy ve çevre semtlere hizmet veren bir firmadır. Zamanla sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti ile çevre ilçelere hizmet vermeye başlamış ve en sonunda şehirler arası nakliyat işi ile de tüm Türkiye’ye hizmet veren Kurumsal bir Nakliyat firması halini almıştır.

Lider Nakliyatın kısa zaman zarfında böyle büyüyüp Kurulmsa bir Nakliyat firması almasının nedeni sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti ve bu memnuniyeti çalışma prensibi olarak belirlemesidir. Şirketin kuruluş manifestosunda yer alan

“Bize güvenin çünkü biz size güveniyoruz. Sizleri, değerlerinizi ve değerlerimizi taşımanın bilinciyle taşıyoruz”

Sözleri ilede bunu açık ve net bir şekilde göstermektedir. Lider Nakliyat bunu bünyesinde bulunan 25 taşıma personeli ve 10 adet özel taşıma aracı ile gerçekleştirmektedir. Nakliyat işleri sanılanın aksine kolay işler değil son derece zor ve titiz davranılması gereken işlerdir. Eşyaların zararsız bir şekilde taşınması ve bu işlerin zamanında yetiştirilmesi son derece titiz ve profesyonel çalışma gerektiren işlerdir. Lider Nakliyat bu işlemleri düzgün olarak yaptığı için kısa sürede büyüyerek Kurumsal bir Nakliyat firması olmuştur. Lider Nakliyatın Evden Eve nakliyat hizmeti verirken izlemiş olduğu işlemler İlk olarak fizibilite çalışması yapmak.

Caddebostan Evden Eve Nakliyat Nasıl Olmalıdır

Eşyaları sınıflandırmak (eşyalar, mobilyalar, kıyafetler, kırılacak eşyalar) ve bu sınıflandırmaya göre bir taşıma ve kolileme önceliği belirlemek

Yapılan işlem akabinde sınıflandırılan eşyaları kolilemek, askılamak vb faaliyetlerde bulunmak

En son işlem olarak bu eşyaların değerleri üzerinden sigortasını yapmak ve şirketimize ait özel araçlara yerleştirmek.

Gideceği yere götürülen eşyaların burada montajı yapılıp yerleştirilir ve taşıma işlemi sonlandırılır.

Bu işlemler gerçekleştirilirken siz değerli müşterilerimizin yapmasaı gereken tek şey arkanıza yasalanarak taşıma işlemini izlemeniz olacaktır. Lider nakliyatın vermiş olduğu Caddebostan Evden Eve Nakliyat hizmetinden faydalanmak için web sitemizde yer alan iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilir ve ayrıcalıklı Nakliyat hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.