Çamlıca Evden Eve Nakliyat

Nakliyat sektörü; İnsanlar çeşitli sebeplerden dolayı (sosyo-ekonomik,memur atamaları ve kentsel dönüşüm) nedeni ile evlerini sürekli taşımak zorunda kalıyorlardı. Önceleri bu işleri kendileri yapan insanlar hem zaman kayına hem de taşıma esnasında eşyalarına zarar verdikleri için maddi kayba uğruyorlardı. Bu eksikliği gidermek adına Nakliyat firmaları kuruldu ve bu firmalar bünyesinde bulundurdukları araçlar ve konusunda uzman personeller ile taşıma işlerini yapmaya başladılar. Bu sayede insanların taşınma işlerini kolaylaştırmakta ve profesyonel hizmet vermektedirler.

Çamlıca Evden Eve Nakliyat

Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Kurumsal taşımacılık ve Depolama hizmeti veren bir firmadır. İlk kurulduğu yıllarda sadece Kadıköy ve çevre semtlere hizmet veren firma zamanla İstanbul’un diğer ilçelerine hizmet vermeye başlamış ve çitasını daha da yükselterek şehirler arası nakliyat işine girerek tüm Türkiye geneline hizmet veren kurumsal bir Nakliyat firması halini almıştır.

Günümüzde Türkiye genelinde binlerce nakliya firması bulunmaktadır. Bütün Nakliye firmaları işlerini gerektiği şekillerde yerine getirmemektedir. Bunuda en iyi tecrübe edenler siz değerli müşterilerimizdir. Bu yüzden nakliye firması seçerken bazı hususlara dikka etmeniz gerekmektedir.

Firmanın K belgesi var mı ? ( taşıma için gerekli olan belge)
Firmanın web sitesi var mı?
Firmanın referansları var mı ?
Firmanın bürosu var mı?
Firmanın bulunmuş olduğu yer bulunduğunuz şehir mi?
Firmanın yetki belgeleri var mı?
Firma eşyalarınıza sigorta yapıyor mu?
Firmanın taşımaya uygun logolu kendi araçları var mı ?
Bu hususlara dikkat ederek seçmiş olduğunuz bir Nakliye firmasından sorun çıkma ihtimali %5 gibi ufak bir ihtimaldir. Lider nakliyat yukarıda saymış olduğumuz bütün bu özelliklere vakıf işini düzgün yapan bir firmadır. Firmanın kuruluş amacında belirttiği gibi

“Bize güvenin çünkü biz size güveniyoruz. Sizleri, değerlerinizi ve değerlerimizi taşımanın bilinciyle taşıyoruz”

Sözleriyle müşterileriyle arasında ki güven duygusunu ve müşteri memnuniyetini ne kadar önemsediklerini göstermektedir. Lider Nakliyatın vermiş olduğu ayrıcalıklı Çamlıca Evden Eve Nakliyat hizmetinden faydalanmak için web sitemizi ziyaret edebilir ve iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.