Çanakkale Evden Eve Nakliyat

Çanakkale Evden Eve Nakliyat; Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Eşya Depolama, Kurumsal Taşımacılık, Askılı Tekstil Taşımacılığı alanlarında hizmet vermekte olan bir nakliyat firması olarak kurulmuştur. Kurulduğu ilk yıllarda sadece Kadıköy ve çevre semtlerde hizmet veren firma, zamanla sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti sayesinde kendini hızla geliştirmiş ve piyasada tanınan bir nakliye firması halini almıştır. Bu sayede kısa sürede İstanbul’un diğer semtlerinde hizmet göstermeye başlamış, filosunda bulunan araç sayısında artışa gitmiş ve bununla paralel olarak çalışan personel sayısını da arttırmıştır. Çizgisini daha da yukarı çeken firma şehirler arası nakliye işine girmiş ve bugün 15 adet özel taşıma aracı ve 25 kişiden oluşan konusunda uzman personeli ile tüm Türkiye genelinde hizmet veren, Kurumsal bir Nakliyat firması olmuştur.

Çanakkale Evden Eve Nakliyat

Kısa süreli bu yükselişin sebebi firmanın öncelik olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmasıdır. Lider Nakliyat çalışmış olduğu projelerde günün bilgi ve teknolojilerini tatbik etmektedir. Lider Nakliyat Türkiye’de bir ilk olarak asansörlü taşımacılık adını verdiğimiz yük asansörünü kullanan firmadır. Nakliyat sektöründe dünden bugüne çok gelişmiş ve değişiklik göstermiştir. Fakat bazı firmalar hala ilk gün kullanılan yöntemlerle işlerine devam etmektedir. Eşyaları battaniyelere sarmakta ve taşıma işlerini kahveden topladıkları kişilere yaptırmaktadır. Lider Nakliyat belirtmiş olduğum üzere teknolojiyi yakından takip ederek bunları projelerinde tatbik etmektedir. Patpat adını verdiğimiz havalı naylonlar sayesinde kırılacak eşyalarınız düzenli bir şekilde güvence altına alınmaktadır. Nakliyat sektörü büyük bir sektördür ve her büyük sektörün belası olan korsan firmalar nakliyat sektöründe de bulunmaktadır. Bu firmalar kullanıcılara olduğu kadar ülke ekonomisine de zarar vermektedir. Siz kullanıcılara olan zararı eşyalarınızın taşıma esnasında zarar görmesi ve işlerinizin size verilen süre içerisinde bitirilmemesidir. Ülke ekonomisine zarar olan kısmı ise bu firmaların resmi firmalar olmamaları ve bunun için devlete vergi vermemeleridir. Bu firmalar ayrıca size taşıma sigortası yapmazlar ve çalışanlarına da sigorta yapmamaktadır. Bu firmaları diğerlerinden ayırt etmek için yapmanız gereken

Çanakkale Evden Eve Nakliyat Soruları

Firmanın yetki belgeleri var mı?
Firmanın K belgesi var mı ? ( taşıma için gerekli olan belge)
Firmanın bürosu var mı?
Firmanın bulunmuş olduğu yer bulunduğunuz şehir mi?
Firmanın web sitesi var mı?
Firmanın taşımaya uygun logolu kendi araçları var mı ?
Firma eşyalarınıza sigorta yapıyor mu?
Bu gibi hususlara dikkat ederek doğru nakliyat firmasını bulabilir ve işlerinizi doğru bir şekilde yaptırabilirsiniz. Lider Nakliyat yukarıda saymış olduğum hususlara sahip, profesyonel bir nakliyat firmasıdır. Lider Nakliyatın vermiş olduğu hizmetlerden faydalanmak ve Çanakkale Evden Eve Nakliyat konusunda güvenli ve profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız, web sitemizde bulunan iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.