Çatalca Evden Eve Nakliyat

Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Depolama, Ofis Taşıma işleri yapana bir firmadır. Kuruluşunun ilk yıllarında Kadıköy ve çevre semtlere hizmet vermeye başlamış, zamanla sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti sayesinde İstanbul’un diğer ilçelerinde hizmet vermeye başlamıştır. Lider Nakliyat piyasada bulunan diğer nakliyat firmalarından ayıran özellik  öncelikli olarak, müşteriye karşı güven ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmasıdır.

Çatalca Evden Eve Nakliyat

Bu öncelikleri sayesinde firma zamanla daha da büyüyerek şehirler arası nakliyat işine girmiş ve Türkiye geneline hizmet veren kurumsal bir nakliyat firması halini almıştır. Günümüzde insanların nakliyat firmalarından en çok şikayetçi oldukları konu, eşyaların taşıma eşnasında zarar görmesi ve işlerin söylenen zamanda yetiştirilmemesidir. Lider Nakliyat bu konuda son derece hassas davranmaktadır. Kadrosunda bulunan uzman taşıma personeli ve taşıma araçları ile planlı bir şekilde, zamanlı ve düzenli şekilde gerçekleştirmektedir. Türkiye genelinde bulunan binlerce nakliye firması arasından en iyi olanını seçmeniz ve evinizi düzenli bir şekilde taşımanız için sizlere dikkat etmeniz gereken bir kaç husustan bahsedeceğim.

Firmanın K belgesi var mı ? ( taşıma için gerekli olan belge)
Firmanın web sitesi var mı?
Firmanın referansları var mı ?
Firmanın bürosu var mı?
Firmanın bulunmuş olduğu yer bulunduğunuz şehir mi?
Firmanın yetki belgeleri var mı?
Firma eşyalarınıza sigorta yapıyor mu?
Firmanın taşımaya uygun logolu kendi araçları var mı ?
Bu gibi hususlara dikkat ederek doğru nakliye firmasını bulabilirsiniz. Bu sayede eşyalarınız güvende ve huzurlu bir şekilde taşıma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Lider Nakliyat kurulmuş olduğu 1972 yılından beri Nakliyat konusunda binlerce müşteriye hizmet vermiş ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamıştır. Lider Nakliyatın vermiş olduğu Çatalca Evden Eve Nakliyat konusunda vermiş olduğu hizmeterden faydalanmak için web sitemizde bulunan iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.