Cevizli Evden Eve Nakliyat

Günümüzün en önemli sıkıntılarından biri sosyal ve ekonomik durumlardan dolayı evlerini değiştirmek zorunda kalan insanların taşınma esnasında çektikleri sıkıntılardır. Evden Eve Nakliyat adını verdiğimiz bu işlemde insanlar evlerini taşırken yaşadıkları en büyük sıkıntı taşınmanın zamanında gerçekleşmemesi ve taşınma esnasında taşınan eşyaların görmüş oldukları zararlardır.

Cevizli Evden Eve Nakliyat

Bunun önüne geçmek için, bu işi profesyonel şekilde yapan bir nakliye firması ie çalışmanız gerekmektedir. Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş Profesyonel Nakliyat, Evden Eve nakliyat, Ofis taşıma ve Depolama alanında hizmet veren kurumsal bir firmadır.

Firma bünyesinde 25 personel ve 10 tane özel taşıma aracaı bulunmaktadır. Lider Nakliyat ilk olarak Kadıköyde hizmet vermeye başlmaış ve daha sonra İstanbul’un bütün ilçelerinde hizmet veren bir firma halini almıştır. Kendini hızla geliştiren firma zamanla şehirlerarası Nakliyat hizmeti veren bir firma halini alarak günümüzde de hala kendini geliştirmeye devam etmektedir. Evden Eve Nakliyat konusunda son derece uzman olan firma bir Evden Eve Nakliyat işini bu aşamalardan geçerek gerçekleştirmektedir.

Cevizli Evden Eve Nakliyat Nasıl Olur?

İlk olarak fizibilite çalışması yapmak

Eşyaları sınıflandırmak (eşyalar, mobilyalar, kıyafetler, kırılacak eşyalar) ve bu sınıflandırmaya göre bir taşıma ve kolileme önceliği belirlemek

Yapılan işlem akabinde sınıflandırılan eşyaları kolilemek, askılamak vb faaliyetlerde bulunmak

En son işlem olarak bu eşyaların değerleri üzerinden sigortasını yapmak ve şirketimize ait özel araçlara yerleştirmek.

Gideceği yere götürülen eşyalar burada montajı yapılıp yerleştirilir ve taşıma işlemi sonlandırılır.

Cevizli Evden Eve Nakliyat olarak Lider Nakliyatın vermiş olduğu bu hizmetlerden faydalanmak ve gönül rahatlığıyla taşıma işleminizi gerçekleştirmek istiyorsanız, yapmanız gereken şey web sitemizde bulunan iletişim kısmından bizimle irtibata geçmek.