Diyarbakır Evden Eve Nakliyat

Diyarbakır Evden Eve Nakliyat; Evden Eve Nakliyat sektörünün önde gelen firmalarından olan Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’da kurulmuş 44 yıldır bu hizmeti vermekte olan profesyonel bir Nakliyat firmasıdır. Hizmetleri arasında Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Eşya Depolama, Kurumsal Taşımacılık, Askılı Tekstil Taşımacılığı bulunmaktadır. Türkiye genelinde binlerce ev, ofis, villa , mağaza taşıyan firmamız bu potansiyele sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti ve düzgün çalışma prensibiyle ulaşmıştır.

Diyarbakır Evden Eve Nakliyat

Lider Nakliyat firma bünyesinde bulundurduğu 15 adet özel taşıma aracı ve 25 kişiden oluşan konusunda uzman personeli ile sizlere hizmet vermektedir. Firma bünyesinde bulunan uzman personellerimiz bir evin taşınması esnasında ihtiyaç duyulabilecek her türlü işlemi yerine getirmek için bütün vasıflara sahiptir (marangoz, tesisatçı, mobilyacı) Bu sayede evin taşıması sırasında monte olan mobilyalarınız demonte halde taşınacak vaziyete getirilir. Beyaz eşyalarınız bulundukları yerlerden tesisatçılarımız sayesinde düzgün bir şekilde sökülürler ve özel taşım araçlarına kolilenip paketlenerek yerleştirilirler. En son aşamada ise gideceği yere doğru yola çıkan araçlarımız, yeni taşınacağınız yere giderek burada eşyalarınızı tekrar monteli hale getirip, beyaz eşyalarınızın montajı yapılarak eviniz eski haliyle size teslim edilir.

Çağın gereksinimlerini yakından takip eden firmamız Türkiye asansörlü taşımacılık adını verdiğimiz sistemi projelerinde tatbik eden ilk firma olma özelliğini taşımaktadır. Daha önceleri eşya sarmak için kullanılan battaniyeler tarihe karışmış ve artık patpat adını verdiğimiz havalı poşetler kullanılarak bu işlemler gerçekleştirilmektedir. Lider Nakliyat kuruluş manifestosunda belirttiği üzere öncelikli olarak müşteri memnuniyetini almakta firma menfaatlerini 2. Planda tutmaktadır. Bu sayede müşteri potansiyelini kısa sürede genişleterek Türkiye genelinde hizmet veren bir nakliye firmasını halini almaktadır. Lider Nakliyatın vermiş olduğu ayrıcalıklı Nakliye işlerinden faydalanmak için web sitemizin iletişim sayfasını ziyaret ederek bizlere ulaşabilirsiniz.