Edirne Evden Eve Nakliyat

Edirne Evden Eve Nakliyat; Lider Nakliyat 1972 yılında kurulmuş ve 44 yıldır kaliteli,profesyonel nakliyat hizmeti vermekte olan bir nakliyat firmasıdır. İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş olan firma, kurulduğu ilk yıllarda kendi bulunduğu ilçe ve çevre semtlerde hizmet vererek sektöre giriş yapmıştır. İlk yıllarında 2 adet özel taşma aracı ve 5 adet uzman personel ile işe başlamıştır. Kısa zamanda sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti ile müşteri potansiyelini arttırmış ve sektörde adından bahsedilmeye başlanan bir firma halini almıştır. Bu sayede müşteri sayısı artmış ve bu doğrultuda hizmet bölgeleride genişlemeye başlamıştır. İstanbul’un diğer ilçelerinde’de hizmet vermeye başlayan firma bu doğrultuda araç ve personel sayısında artışa gitmiştir. Lider Nakliyat günümüzde 15 adet özel taşıma aracı ve 25 kişilik özel taşıma ekibiyle Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Şehirler arası Nakliyat,Kurumsal Taşımacılık, Ofis Taşıma, Eşya depolama gibi alanlarda hizmetlerine devam etmektedir.

Edirne Evden Eve Nakliyat

Edirne Evden Eve Nakliyat denildiğinde akıllara gelen ilk firma Lider Nakliyattır. Profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla, çağın gerektirdiği doğrultuda kendisini yenilemekte ve bunları projelerine tatbik etmektedir. Bu sayede sorunsuz ve hızlı bir taşıma gerçekleştirerek, müşterilerine düzgün hizmet vermektedir. Her büyük sektörde olduğu gibi bu iştede haksız kazanç sağlamak isteyen insanlar ve firmalar bulunmaktadır. Korsan Nakliyat firmaları adını verdiğimiz bu firmalar devlete vergi vermemekte ve yapmış oldukları işlerde müşterilerini maddi zarara uğratmaktadır. Böyle firmalara paranızı kaptırmamak ve düzgün bir nakliye firması bulmak için dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır, bu hususlar sırasıyla

Firmanın bulunmuş olduğu yer bulunduğunuz şehir mi?
Firmanın web sitesi var mı?
Firmanın taşımaya uygun logolu kendi araçları var mı ?
Firma eşyalarınıza sigorta yapıyor mu?
Firmanın yetki belgeleri var mı?
Firmanın K belgesi var mı ? ( taşıma için gerekli olan belge)
Firmanın bürosu var mı?
Gibi hususlara dikkat ederek doğru nakliyat firmasına ulaşabilir ve işinizi düzgün bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Lider Nakliyat yukarıda saydığım bütün hususlara uygun bir nakliyat firması olup, ayrıcalıklı nakliyat hizmeti vermektedir. Firmamızın vermiş olduğu bu hizmetlerden faydalanmak için web sitemizi ziyaret ederek iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.