Erenköy Evden Eve Nakliyat

Nakliyat hizmetleri günümüzde insanların kendilerinin yapmadıkları ve bunun için profesyonel desteğe ihtiyaç duydukları bir hizmettir. Bu hizmeti almak için İstanbulda bir çok firma bulunmaktadır. Lider Nakliyat bu konuda Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Depolama ve Kurumsal Taşımacılık yapan bir firmadır.

1972 yılında İstanbul’un Kadıköy İlçesinde hizmet vermeye başlamış 44 yıllık bir firmadır. İlk olarak Kadıköy ve çevresindeki semtlere hizmet veren firma zamanla çitasını yükselterek İstanbul’un diğer ilçelerinde hizmet vermeye başlamıştır. Firma bununla da yetinmeyip şehirler arası nakliyat konusunda hizmet vermeye başlayarak tüm Türkiye de tanınan bir nakliyat firması haline gelmiştir. Firmanın kısa sürede böyle büyük başarılar elde etmesinin sebebi belirlemiş olduğu çalışma prensibidir. Firma müşteri memnuniyetini ön planda tutarak portfolyosunu genişletmiştir.

Erenköy Evden Eve Nakliyat

İnsanların nakliyat konusunda en çok müşkül oldukları durum taşınma esnasında eşyalarının zarar görmesi ve söylenen zamanda işlerin tamamlanmamasıdır. Lider Nakliyat yapmış olduğu ekip çalışması ile bu tip sorunlarla karşılaşmadan nakliyat işlerinin yapmaktadır. Lider Nakliyatın Evden Eve nakliyat konusunda belirlemiş olduğu çalışma sistemi

İlk olarak fizibilite çalışması yapmak

Eşyaları sınıflandırmak (eşyalar, mobilyalar, kıyafetler, kırılacak eşyalar) ve bu sınıflandırmaya göre bir taşıma ve kolileme önceliği belirlemek

Yapılan işlem akabinde sınıflandırılan eşyaları kolilemek, askılamak vb faaliyetlerde bulunmak

En son işlem olarak bu eşyaların değerleri üzerinden sigortasını yapmak ve şirketimize ait özel araçlara yerleştirmek.

Gideceği yere götürülen eşyaların burada montajı yapılıp yerleştirilir ve taşıma işlemi sonlandırılır.

Bu çalışma sistemi sayesinde sorunsuz bir taşıma işlemi gerçekleştirilmiş olup müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Lider Nakliyat olarak Erenköy Evden Eve Nakliyat hizmetimizden faydalanmak için web sitemizde bulunan iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilir ve bu konuda bizlerden profesyonel destek alabilirsiniz.