Eyüp Evden Eve Nakliyat

Nakliyat firmaları insanların evlerini taşımaları için sıkça başvurdukları yöntemlerdendir. Gerek okul gerekse tayin ve öğrencilik işlerinden dolayı taşınmak zorunda kalanlar için en kolay yöntemdir. İnsanlar bu işleri kendileri yapmaya kalksa hem zaman kaybına uruyorlar hem de taşıma işlerinde gerekli aletleri ve edevatları olmadıkları için eşyalarına zarar veriyorlardır. Bu yüzden profesyonel nakliyat firmaları insanlara bu konuda büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Fakat her sektörüde olduğu gibi nakliyat sektöründe de bir çok korsan firma bulunmaktadır. Bu yüzden nakliyat firması seçerken insanların dikkatli olmaları gerekmektedir. Yanlış firma seçimi size hem zaman kaybı hem de maddi zararlar doğurabilir. Nakliyat firması seçerken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır.

Eyüp Evden Eve Nakliyat

Firmanın K belgesi var mı ? ( taşıma için gerekli olan belge)
Firmanın web sitesi var mı?
Firmanın referansları var mı ?
Firmanın bürosu var mı?
Firmanın bulunmuş olduğu yer bulunduğunuz şehir mi?
Firmanın yetki belgeleri var mı?
Firma eşyalarınıza sigorta yapıyor mu?
Firmanın taşımaya uygun logolu kendi araçları var mı ?
Bu saymış olduğum şeylere dikkat ederek düzgün bir nakliyat firması bularak düzgün bir iş çıkarabilirsiniz. Şimdi gelelim firmamızı kısaca tanıtmaya, Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Depolama ve Kurumsal Taşıma yapan bir firmadır. Kurulduğu ilk yıllarda Kadıköy ve çevre semtlere hizmet veren firma zamanla hizmet ağını genişleterek İstanbul’un bütün illerinde hizmet vermeye başlamıştır. Sağlamış olduğu müşteri potansiyeli sayesinde çizgisini daha da yukarılara taşıyarak tüm Türkiye genelinde hizmet veren Kurumsal bir nakliyat firması haini almıştır. Firmanın kısa sürede bu kadar büyümesinin nedeni sağlamış olduğu müşteri memnuniyetidir.

Sizlerde Lider Nakliyatın Eyüp Evden Eve Nakliyat hizmetinden faydalanıp mutlu müşterileri arasında yerinizi almak ve vermiş olduğumuz ayrıcalıklı nakliyat hizmetlerinden faydalanmak için web sitemizde yer alan iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.