Fenerbahçe Evden Eve Nakliyat

İstanbul’da 1972 yılında kurulan Lider Nakliyat 44 seneden beri İstanbul ve çevre illerde nakliyat, Evden Eve Nakliyat, ofis taşımacılığı, depolama ve benzeri konularda hizmet vermektedir. Aradan geçen 44 sene zarfında belirli bir potansiyel yakalayan Lider Nakliyat hizmetlerine çitasını yükselterek devam etmekte ve bunu yaparken de çağın gerektirdiği yenilikleri yakından takip ederek bunları projelerinde tatbik etmektedir. İlk faaliyet yeri Kadıköy olan firma zamanla tüm İstanbul’a hitap eden bir firma haline gelmiş ve en çok tercih edilen Nakliye firmaları arasında yerini almıştır. İnsanların Lider Naliyatı seçme nedenleri arasında firma sahibi Ferudun AYIRKAN’ın firma çalışma prensibi olarak benimsediği

“Bize güvenin çünkü biz size güveniyoruz. Sizleri, değerlerinizi ve değerlerimizi taşımanın bilinciyle taşıyoruz.”Sözleri yer almaktadır.

Fenerbahçe Evden Eve Nakliyat

Bünyesinde bulundurduğu 10 tane özel taşıma aracıyla bu zamana kadar yüzlerce ve binlerce Ev, Ofis, Villa, Konak, Otel, Mağaza, Dükkan vb mülk eşyaları taşınmış olup bu taşımaların tamamında sorunsuz iş teslimi yapılmıştır. Bu sayede Lider Nakliyat sektörün öncüsü halini alarak adından da belli olacağı gibi Nakliyat sektörüne Liderlik etmektedir.

Fenerbahçe evden eve nakliyat konusunda bizimle çalışarak sorunsuz bir taşıma gerçekleştirmek istiyorsanız. Yapmanız gereken şey web sitemizde bulunan telefon numaraları ya da web sitemizde bulunan mail, iletişim formu gibi iletişim yöntemleriyle bizimle iletişime geçmek olacaktır. Lider Nakliyat bu zamana kadar yapmış olduğu gibi sizleride sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde taşınmanız gereken yere taşıyacak ve rahat etmenizi sağlayacaktır.