Feneryolu Evden Eve Nakliyat

Feneryolu Evden Eve Nakliyat konusunda hizmet veren Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbulun Kadıköy ilçesinde kurulmuş; Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Depolama, Ofis Taşıma, Kurumsal Taşımacılık alanlarında hizmet vermektedir.Firma ilk kurulduğu yıllarda sadece Kadıköy ve çevre semtlerde hizmet vermekteyken daha sonra sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti ile İstanbul’un diğer ilçelerine ve zamanla çitasını daha da yükselterek Şehirler Arası Nakliyat işine girerek tüm Türkiye genelinde hizmet veren Kurumsal bir Nakliyat firması halini almıştır.

Feneryolu Evden Eve Nakliyat

Kısa sürede yaşanan bu büyümenin sebebi firmanın müşterilerine sağlamış olduğu güven duygusu ve bundan doğan müşteri memnuniyetidir. Merdivenaltı firmaların yapmış oldukları nakliyat işlerinde eşyalarınız zarar görmekte ve yapılan işler zamanında yerine getirilmemektedir.Lider Nakliyat Evden Eve Nakliyat işlerinde gerek eşyaların taşınması esnasında gerekse işlerin zamanında yetişmesi konusundan son derece hassas davranmaktadır. Firma taşıma işlerini yaparken aşağıdaki adımları izlemektedir.

İlk olarak fizibilite çalışması yapmak

Eşyaları sınıflandırmak (eşyalar, mobilyalar, kıyafetler, kırılacak eşyalar) ve bu sınıflandırmaya göre bir taşıma ve kolileme önceliği belirlemek

Yapılan işlem akabinde sınıflandırılan eşyaları kolilemek, askılamak vb faaliyetlerde bulunmak

En son işlem olarak bu eşyaların değerleri üzerinden sigortasını yapmak ve şirketimize ait özel araçlara yerleştirmek.

Gideceği yere götürülen eşyaların burada montajı yapılıp yerleştirilir ve taşıma işlemi sonlandırılır.

Bu işlemler yapılırken kullanıcı olarak sizin yapmanız gereken şey arkanıza yaslanıp bu işleri izlemek. Lider Nakliyatın vermiş olduğu Feneryolu Evden Eve Nakliyat hizmetinden faydalanmak için web sitemizde yer alan iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.