Ferhatpaşa Evden Eve Nakliyat

Ferhatpaşa Evden Eve Nakliyat denildiğinde akıllara gelen gelen ilk firma 44 yıllık tecrübesi ve konusunda uzman personelleri ile Lider Nakliyattır. 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş olan firma Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Depolama, Kurumsal Taşımacılık alanlarında hizmet vermektedir. İlk olarak Kadıköy ve çevre semtlerde hizmet vermeye başlayan firma, daha sonra sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti ile müşteri portfoyunu genişleterek ilk olarak İstanbul’un diğer ilçelerinde hizmet etmeye başlamış, daha sonra ise şehirler arası Nakliyat işine girerek tüm Türkiye’ye hizmet veren kurumsal bir nakliyat firması halini almıştır.

Ferhatpaşa Evden Eve Nakliyat

Önceleri insanlar kendi evlerini kendileri taşımaktaydılar ama bu iş insanlar için hem zaman kaybına hem de taşıma esnasında eşyalarına verdikleri zarardan ötürü maddi kayıplara neden oluyordu. Bunun önüne geçmek ve bu işlemleri hızlandırmak için profesyonel Nakliyat firmaları ile çalışmaya başladılar.

Piyasada irili ufaklı birçok nakliye firması bulunmaktadır. Fakat çoğu firma taşıma konusunda sıkıntılar yaşamaktadır. Müşterilerin şikayet konuları eşyaların zarar görmesi ve taşıma işinin zamanında yerine getirilmemesinden kaynaklanmaktadır. Lider nakliyat bu tip sorunlarla karşılaşmamak için düzenli bir çalışma sistemi izlemektedir.

http://www.yasinogluevdenevenakliyat.com/kurtkoy-nakliyat.html

İlk olarak fizibilite çalışması yapmak

Eşyaları sınıflandırmak (eşyalar, mobilyalar, kıyafetler, kırılacak eşyalar) ve bu sınıflandırmaya göre bir taşıma ve kolileme önceliği belirlemek

Yapılan işlem akabinde sınıflandırılan eşyaları kolilemek, askılamak vb faaliyetlerde bulunmak

En son işlem olarak bu eşyaların değerleri üzerinden sigortasını yapmak ve şirketimize ait özel araçlara yerleştirmek.

Gideceği yere götürülen eşyaların burada montajı yapılıp yerleştirilir ve taşıma işlemi sonlandırılır.

Lider nakliyat olarak vermiş olduğumuz bu özel ve ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmak ve arkanıza yaslanarak rahat bir nakliyat işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız web sitemizde bulunan iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.