Fikirtepe Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat firmaları günümüzde insanların evlerini taşıma konusunda sıkça yardım aldıkları profesyonel hizmet veren firmalardır. Önceleri insanlar kendi eşyalarını kendileri taşımakta ve bu işler için hem ekstra zaman harcamakta hem de taşıma işlemini gerçekleştirirken eşyalarına zarar vermekteydiler.

Fikirtepe Evden Eve Nakliyat

Bunun önüne geçmek için oluşturulan bu firmalar insanlara bu konuda tam profesyonel destek sağlayarak hem zamandan tasarruf etmenize hem de titiz ve özenli bir taşıma hizmeti almanıza yardımcı olmaktadırlar. Bu amaçla kurulan firmalardan biri olan Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Depolama, Ofis Taşıma ve Kurumsal taşımacılık alanında hizmet vermektedir. Firma ilk kurulduğu yıllarda sadece Kadıköy ve çevre semtlerinde hizmet vermekteydi, zamanla kendini geliştirerek İstanbul’un diğer ilçelerine hizmet vermeye başlayan firma, çitasını daha da yükselterek şehirler arası nakliyat işine girmiş ve tüm Türkiye’ye hizmet veren kurumsal bir nakliyat firması olmuştur.

Firmanın kısa zamanda bu kadar hızlı büyümesinin sebebi, müşteri memnuniyetini ön planda tutması ve bu sayede müşteri portföyünü genişletmesidir. Nakiyat işi dışardan görüldüğü kadarıyla basit bir işlem değildir. Titiz bir çalışma gerektiren bir işlem olan Nakliyat işlemi işi bilmeyen kişiler tarafından yapıldığında, hem eşyalarınız zarar görmekte hem de işiniz istemiş olduğunuz süre içersinde gerçekleşmemektedir. Bünyesinde bulunan 25 uzman taşıma personeli ve 10 adet özel taşıma aracı ile Lider Nakliyat bu işlemleri zamanın da ve sıfır hasar ile gerçekleştirmektedir. Lider Nakliyt taşıma işlemleeri sırasında aşağıda belirtilen şekilde çalışmaktadır.

Fikirtepe Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nasıl Olur

İlk olarak fizibilite çalışması yapmak

Eşyaları sınıflandırmak (eşyalar, mobilyalar, kıyafetler, kırılacak eşyalar) ve bu sınıflandırmaya göre bir taşıma ve kolileme önceliği belirlemek

Yapılan işlem akabinde sınıflandırılan eşyaları kolilemek, askılamak vb faaliyetlerde bulunmak

En son işlem olarak bu eşyaların değerleri üzerinden sigortasını yapmak ve şirketimize ait özel araçlara yerleştirmek.

Gideceği yere götürülen eşyaların burada montajı yapılıp yerleştirilir ve taşıma işlemi sonlandırılır.

Bu şekilde çalıması sayesinde müşteriler son derece memnun ve mutlu olmaktadır. Lider Nakliyatın vrermiş olduğu Fikirtepe Evden Eve Nakliyat hizmetinden faydalanmak için web sitemizde bulunan iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabiliriniz.