Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat; Bir evin içinde bulunan eşyaların başka bir eve taşınmak üzere bir yerden başka bir yere taşınması işine Evden Eve Nakliyat denir. Bu işlem sırasında eşyalar öncelik sırasına göre sınıflandırılır ( kırılacak eşyalar, monte eşyalar vb ) buna göre monte eşyalar demonte edilir, ve bu işlem sonrasında ambalajlanıp, kolilenerek özel taşıma aracına yerleştirilir. Bu işlem akabinde gidecekleri yere götürülerek tekrardan aynı düzeniyle kurulur ve kullanıma hazır hale getirilirler. Önceleri insanlar bu taşıma işlerini kendileri yapmaktaydılar.

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat

Fakat bu işlem hem zaman alıyor hem de insanlar taşıma sırasında eşyalarına zarar veriyorlardı. Günümzde bu işleri profesyonel nakliyat firmalarına yaptırmaktalar. İstanbul’da bulunan Nakliyat firmalarından biri de Lider Nakliyattır. Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş Nakliyat, Evden Eve nakliyat, Ofis Taşıma, Depolama ve Kurumsal taşımacılık alanında hizmet veren bir nakliyat firmasıdır. İlk önce sadece Kadıköy ve çevre semtlere hizmet veren firma daha sonra sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti ile İstanbul’un diğer ilçelerinde hizmet vermeye başlamış, bununla da yetinmeyi Şehirler Arası nakliyat işine girerek tüm Türkiye’de hizmet veren kurumsal bir nakliyat firması halini almıştır. Firmanın kısa zamanda bu denli büyümesinin sebebi şirketin kuruluş manifestosunda belirttiği gibi

“Bize güvenin çünkü biz size güveniyoruz. Sizleri, değerlerinizi ve değerlerimizi taşımanın bilinciyle taşıyoruz”

Sözleriyle müşteri memnuniyetini ne kadar önemsediğini göstermektedir. Lider Nakliyat taşıma işlemlerini aşağıda ki sıralamaya göre titiz ve zamanında yetiştirmektedir.

İlk olarak fizibilite çalışması yapmak

Eşyaları sınıflandırmak (eşyalar, mobilyalar, kıyafetler, kırılacak eşyalar) ve bu sınıflandırmaya göre bir taşıma ve kolileme önceliği belirlemek

Yapılan işlem akabinde sınıflandırılan eşyaları kolilemek, askılamak vb faaliyetlerde bulunmak

En son işlem olarak bu eşyaların değerleri üzerinden sigortasını yapmak ve şirketimize ait özel araçlara yerleştirmek.

Gideceği yere götürülen eşyaların burada montajı yapılıp yerleştirilir ve taşıma işlemi sonlandırılır.

Bu işlemler yapılırken size düşen arkanıza yaslanıp rahat ve huzurlu bir şekilde bu işlemleri izlemek ve akabinde evinize giderek rahatça oturmak. Lider Nakliyatın vermiş olduğu Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat konusunda vermiş olduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmak için web sitemizde yer alan iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.