Gebze Evden Eve Nakliyat

Gebze evden eve nakliyat konusunda profesyonel bir hizmet almak ve nakliyat işlerinizi doğru bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız seçmeniz gereken firma Lider nakliyattır. Evden Eve Nakliyat; insanların çeşitli nedenlerden dolayı (ekonomik, kentsel dönüşüm, öğrencilik, memur atamaları) evlerinde bulunan eşyaları bir yerden başka bir yere taşıma işlemine verilen isimdir. Bu işlem sırasında, evinizde bulunan bütün eşyalar öncelik sırasına göre ambalajlanıp kolilenmek suretiyle araçlara yerleştirilir ve yeni yerine götürülür.

Gebze Evden Eve Nakliyat

Bu işlem öncesinde monte olan eşyalarınız demonte hale getirilir, beyaz eşyalarınız firma bünyesinde bulunan tesisatçı tarafından sökülür, montaj elemanımız mobilyalarınızı düzgün bir şekilde demonte hale getirir ve bütün bu eşyalar yeni oturacağınız eve götürülerek aynı şekilde monteleri yapılır. Lider Nakliyat olarak bizler 44 yıldır bu işi yapmaktayız ve yapmış olduğumuz nakliye işlerinden dolayı binlerce olumlu referans kazanmış bulunmaktayız. Kısaca firmamızı tanıtacak olursak, 1972 yılında İstanbul’un kadıköy ilçesinde kurulmuş olan firma kurulduğu ilk yıllarda sadece Kadıköy ve çevre semtlere hizmet vermekteyken kısa zamanda sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti sayesinde İstanbul’un diğer ilçelerinde hizmet vermeye başlamıştır.

Firma bununla yetinmeyip çitasını daha da yükselterek şehirler arası nakliyat sektörüne girip zamanla tüm Türkiye genelinde hizmet veren kurumsal bir nakliyat firması halini almıştır. Firma bünyesinde 25 uzman taşıma personeli bu personeller içersinde tesisat ve montaj ustaları bulunmaktadır. 10 adet özel taşıma aracı firmanın taşıma hizmetlerinde yardımcı olmaktadır.

Nakliyat firması seçerken dikkatli olmanız gerekmektedir. Büyük bir sektör olan nakliyat sektöründe ihtiyaçların artması sebebiyle, pastadan pay almak isteyen korsan nakliyat firmaları oluşmaktadır. Bu firmaları orjinallerinden ayırt etmek için dikkat etmeniz gereken bir kaç husus vardır. Bu hususlar sırasıyla

Gebze Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Firmanın yetki belgeleri var mı?
Firma eşyalarınıza sigorta yapıyor mu?
Firmanın bürosu var mı?
Firmanın bulunmuş olduğu yer bulunduğunuz şehir mi?
Firmanın K belgesi var mı ? ( taşıma için gerekli olan belge)
Firmanın web sitesi var mı?
Firmanın taşımaya uygun logolu kendi araçları var mı ?
Bu gibi hususlara dikkat ederek doğru nakliyat firmasını bulabilir ve doğru bir nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Korsan nakliyat firmaları hem sizi zaman kaybına uğratır hem de eşyalarınıza zarar vererek maddi alanda da zarara uğratırlar. Lider Nakliyat yukarıda saydığım bütün hususlara uyan düzgün bir nakliyat firmasıdır. Gebze Evden Eve Nakliyat olarak Lider Nakliyatın vermiş olduğu ayrıcalıklı nakliyat hizmetlerinden faydalanmak için web sitemizde bulunan iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.