Güngören Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat mevcut evinizde bulunan eşyaların taşınma dolayısı ile başka bir eve aynı şekilde taşınması işine verilen isimdir. İnsanlar gerek sosyo ekonomik sebepler gerekse kentsel dönüşüm gibi nedenlerden dolayı evlerini taşıma zorunda kalmaktadır. Önceleri bu işleri kendileri yapan insanlar hem zaman kaybına uğruyor hem de taşıma işlemi sırasında eşyalarına zarar veriyorlardı. Bu sebeplerden dolayı zamanla bu işleri profesyonel nakliye firmalarına vererek zamanda tasarruf ettikleri gibi temiz de bir taşıma ile eşyaların zarar görmesinin önüne geçmiş oluyorlardı.

Güngören Evden Eve Nakliyat

Bu amaça kurulan firmalardan biri olan Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş ilk olarak Kadıköy ve çevre semtlerde hizmet vermeye başlamıştır. Sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti ile kısa zamanda müşteri portfoyunu genişleterek İstabul’un diğer semtlerine hizmet vermeye başlamış olup, şehirler arası nakliyat işine girerek Türkiye geneliden hizmet veren kurumsal bir nakliyat firması haline gelmiştir. Nakliyat işi sanıldığı kadar kolay bir iş olmayıp nakliyat firması seçerken de dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü siz bu firmalara eşyalarınızı teslim ediyorsunuz işini layığı ile yapmayan nakliye firmaları eşyalarınıza zarar vermekte ve sizleri maddi manevi konular da zarara sokmaktadır. Bunun için nakliyat firması seçerken dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Bunlar sırasıyla

Firmanın K belgesi var mı ? ( taşıma için gerekli olan belge)
Firmanın web sitesi var mı?
Firmanın referansları var mı ?
Firmanın bürosu var mı?
Firmanın bulunmuş olduğu yer bulunduğunuz şehir mi?
Firmanın yetki belgeleri var mı?
Firma eşyalarınıza sigorta yapıyor mu?
Firmanın taşımaya uygun logolu kendi araçları var mı ?
Bu gibi hususlara dikkat ederek doğru nakliyat firmasına ulaşmanız mümkündür. Lider Nakliyat yukarıda saymış olduğum bütün özelliklere sahip bir firmadır ve bu işi uzun yıllardır yapmaktadır. Lider Nakliyat olarak Güngören Evden Eve Nakliyat hizmetimizden faydalanmak için web sitemizin iletişim sayfasını ziyaret ederek bizlere ulaşabilir ayrıcalıklı Nakliyat hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.