İstanbul Evden Eve Nakliyat

Lider Nakliyat olarak İstanbul genelinde Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Büro Taşıma, Nakliyat, Kurumsal Taşımacılık, Askılı Tekstil Taşımacılığı yapan 44 yıllık bir firmadır. 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş bir firma olan Lider Nakliyat, ilk olarak kurulduğu ilçe olan Kadıköy ve çevre semtlerde hizmet vermeye başlamış ve bu bölgede büyük bir başarıya imza atarak hizmetlerini İstanbul’un diğer ilçelerinde gerçekleştirmeye devam etmiştir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Lider Nakliyat kuruluşunda amaç olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı hedeflemiş ve bu doğrultuda ilerleme kaydetmiştir. İnsanlar Nakliye firmaları tarafından çoğu zaman mağdur edilmiştir. Bilinçsizce yapılan Nakliye firması tercihi insanların başını çokça ağrıtmıştır. Taşınmanın zamanında yetiştirilememesi ve çalışma sırasında eşyaların zarar görmesi kullanıcıları mağdur etmiştir. Bunun sebebi büyük bir sektör olan Nakliye sektöründe bu büyük pastadan pay almak isteyen korsan nakliyat firmalarının oluşmasıdır. Bu Nakliyat firmalarının ne ofisleri vardır ne de kendilerine ait araçları bulunmaktadır. Bu şirketler devlete vergi vermemekte ve eşyalarınızı sigortalamamaktadır. Bir Nakliye firması seçerken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır.

Firmanın bürosu var mı?
Firmanın bulunmuş olduğu yer bulunduğunuz şehir mi?
Firmanın web sitesi var mı?
Firmanın taşımaya uygun logolu kendi araçları var mı ?
Firma eşyalarınıza sigorta yapıyor mu?
Firmanın yetki belgeleri var mı?
Firmanın K belgesi var mı ? ( taşıma için gerekli olan belge)
Bu gibi hususlara dikkat ederek doğru nakliye firmasına ulaşabilir ve hiçbir sıkıntı yaşamadan nakliyat işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Lider Nakliyat yukarıda saymış olduğum bütün şeylere vakıf bir nakliyat firmasıdır ve 44 yıllık tecrübeyi sizlere sunmaktadır. İstanbul Evden Eve Nakliyat olarak Lider Nakliyatın vermiş olduğu ayrıcalıklı nakliye hizmetlerinden faydalanmak için web sitemizde bulunan iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.