İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir Evden Eve Nakliyat konusunda 44 yıllık deneyimiyle Lider Nakliyat hizmetinizde. Evden Eve Nakliyat;  İnsanların evlerini taşımaları konusunda yardımcı olan profesyonel firmalar tarafından yapılan bir işlemdir. Bu işlem esnasında firma çalışanları evinizde bulunan eşyaları öncelikle monte olanları demonte hale getirmekte ve eşyaları öncelik sırasına göre ayarlamaktadır. Eşyaları önce patpatlara sarıp, ondan sonra kolilemek suretiyle özel taşıma araçlarına koyarlar.

İzmir Evden Eve Nakliyat

Bu araca yüklenen eşyalar yeni taşınacağınız adrese götürülüp burada kolilerinden çıkarılarak yeni evinize aynı şekilde yerleştirilirler. Firma bünyesinde bulunan montaj elemanları beyaz eşyalarınızı yerlerine monte ederler, mobilyacı arkadaşlarımız da demonte olan mobilyalarınızı monteli hale getirip yerleştirirler. Sizlere bu süreç içinde sadece arkanıza yaslanıp olanları izlemek düşüyor. Firmamızı kısaca tanıtacak olursak; Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Kurumsal Taşıma, Depolama, Askılı Tekstil Taşımacılığı gibi alanlarda hizmet veren bir firma olarak kurulmuştur.

Kurulduğu ilk yıllarda sadece Kadıköy ve çevre semtlerde hizmet veren firma, zamanla hizmet kalitesi ve sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti sayesinde İstanbul’un diğer ilçelerinde hizmet vermeye başlamış ve çizgisini daha da yükselterek şehirler arası evden eve nakliyat işine girerek, yurt genelinde hizmet veren kurumsal bir nakliyat firması halini almıştır.

Lider Nakliyatın bugünlere gelmesinde ki en büyük etken sağlamış olduğu müşteri memnuniyetidir. Bu sayede bütün müşteriler birbirlerine referans olmuşlar ve zincirleme şeklinde ilerleyerek lider nakliyatı bugünlere taşımışlardır. Lider Nakliyat bugün hizmetlerine kadrosunda bulunan 25 taşıma personeli ve 10 özel taşıma aracı ile devam etmektedir. Lider Nakliyatın vermiş olduğu ayrıcalıklı nakliyat hizmetlerinden faydalanmak için web sitemizde bulunan iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.