Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat; bir evin içinde bulunan eşyaların, aynı şekilde başka bir eve taşınması işlemine verilen isimdir. Bu tanım yazarken bir cümle ama yapılırken baya özen gerektiren bir işlem olup, son derece detay gerektirmektedir. Öncelikle taşınacak evin içinde bulunan eşyaların expertiz aracılığı ile değerleri belirlenerek bu değerler üzerinden sigortaları yapılır, daha sonra evin içinde bulunan eşyalar sınıflara ayrılır (kırılacak eşyalar, demonte hale getirilecek eşyalar, elektronik eşyalar vb) sınıflara ayrılan eşyalar öncelik sırasına göre ambalajlanır ve kolilenirler.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Bu işlem bittikten sonra konusunda profesyonel taşıma personeli ile özel taşıma araçlarına yüklenip gidecekleri yere doğru yola çıkarlar. Günümzde bir çok nakliye firması bulunmaktadır. Bu firmaları birbirinden ayıran temel özellik ise saymış olduğum işlemlerdir. Çoğu kişinin bu konuda yaşamış olduğu sıkıntı eşyaların taşıma ve kolileme sırasında çizilmesi, kırılması ve bu şekilde zarar görmesidir. Nakliye işi dışardan göründüğü kadar kolay bir iş değildir. Taşımanın profesyoneli mi olur? Diye düşünüyorsunuz kendinizce belki haklısınız ama, nakliyat işi son derece hassas bir iş olup işi bilmeyen kişiler tarafından yapıldığında sizin ve eşyalarınız için can sıkıcı bir sonuç doğurabilir.

Lider Nakliyat 1972 yılında kurulmuş ve 44 yıldır bu işi yapmakta olan deneyimli bir nakliye firmasıdır. Firma İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş olup zamanla İstanbul’un diğer ilçeleri ve daha sonraki aşamada ise Türkiye’nin bütün illerine nakliye hizmeti veren bir hal almıştır. Firmanın kısa zamanda bu denli büyümesindeki sebep ise müşteri memnuniyetini ön planda tutması ve bu bağlamda müşteri potfolyosunu genişletmesidir. Firma sahibi Ferudun AYIRKAN’nı söylemiş olduğu gibi

“Bize güvenin çünkü biz size güveniyoruz. Sizleri, değerlerinizi ve değerlerimizi taşımanın bilinciyle taşıyoruz”

Sözünden yola çıkarak nakliye hizmeti veren firma bu bağlamda Nakliyat piyasasının en güvenilir firması haline gelmiştir. Firma bünyesinde bulunan 10 tane özel taşıma aracı ve 25 tane uzman taşıma personeli ile Nakliyat sektöründe çığır açmıştır.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat denildiği zaman akıllara gelen ilk firma olma özelliğini taşımakla birlikte bu zamana kadar yapmış olduğu işlerde sağlamış olduğu yüksek müşteri memnuniyeti ile diğer firmalardan bir adım öndedir. “Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” sözü ile yoluna devam eden firmanın vermiş olduğu Nakliyat hizmetinden faydalanmak için web sitemizde bulunan iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilir ve içiniz rahat bir şekilde taşınma işleminizin gerçekleşmesini izleyebilirsiniz.