Kandilli Evden Eve Nakliyat

Nakliyat sektörünün öncü firmalarından olan Lider nakliyat 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş nakliyat, evden eve nakliyat, ofis taşıma, kurumsal taşımacılık ve depolama alanında hizmet veren 44 yıllık geçmişe sahip bir firmadır. Firma bünyesinde 25 adet taşıma personeli ve 10 adet özel taşıma aracı bulunmaktadır.

Profesyonel Nakliyat hizmeti veren firma ilk olarak sadece Kadıköy ve çevre semtlerde hizmet vermeye başlamış olup zaman geçtikçe müşteri portfoyunu genişleterek İstanbul’un diğer ilçelerinde hizmet göstermeye başlamış olup çitasını daha da yükselterek şehirler arası nakliyat işine girerek tüm Türkiye genelinde hizmet veren Kurumsal bir Nakliyat firması halini almıştır. Lider Nakliyatın bu denli büyümesinde ki sebep sağlamış olduğu müşteri memnuniyetidir. Yapmış olduğu işleri zamanında teslim eden ve taşıma esnasında eşyalara zarar vermeden yapılan taşıma ile güleryüzlü taşımacılık adını verdiğimiz işlem gerçekleşmektedir. Bu sayede müşteriler bu işten son derece memnun olmaktadırlar. Lider Nakliyat çalışma prensibi olarak kuruluş manifestosunda belirtmiş olduğu gibi

“Bize güvenin çünkü biz size güveniyoruz. Sizleri, değerlerinizi ve değerlerimizi taşımanın bilinciyle taşıyoruz”

Kandilli Evden Eve Nakliyat

Sözleriyle müşteriyle firma arasında ki güven bağına ve buna dayalı olarak müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiğini göstermektedir.

Günümüzde İstanbul’da ve Türkiye genelinde bir çok nakliyat firması vardır, fakat bütün firmalara bu işin yaptırılmayacağını sizler de acı tecrübelerinizle öğrenmişsinizdir. Sizlere Nakliye firması seçerken dikkat etemniz gereken bir kaç ufak ipucu vereceğim.

Firmanın K belgesi var mı ? ( taşıma için gerekli olan belge)
Firmanın web sitesi var mı?
Firmanın referansları var mı ?
Firmanın bürosu var mı?
Firmanın bulunmuş olduğu yer bulunduğunuz şehir mi?
Firmanın yetki belgeleri var mı?
Firma eşyalarınıza sigorta yapıyor mu?
Bu bilgiler doğrultusunda seçeceğiniz bir Nakliye firması sizler için en hayırlısı olacak ve böylece sorunsuz bir taşınma işlemi gerçekleştirmiş olacaksınız. Lider nakliyat olarak Kandilli Evden Eve Nakliyat konusunda verilen ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmak için web sitemizi ziyaret edebilir ve iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.