Kanlıca Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat hizmetleri vermekte olan Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’un kadıköy ilçesinde kurulmuş bir Nakliyat firmasıdır. İlk olarak Kadıköy ve çevre semtlerde hizmet vermekte olan firma zamanla müşteri memnuniyeti ile doğru oranda büyümeye başlamış, İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet vermeye başlayan bir firma halini almıştır.

Firma daha sonra şehirler arası evden eve nakliyat işine girerek tüm Türkiye’ye hizmet veren kurumsal bir nakliyat firması halini almıştır. Nakliyat firmaları insanların taşıma işlerini profesyonel olarak gerçekleştiren oluşumlardır. Önceleri insanlar ev taşıma işlerini kendileri yapmaktaydı, ama bu işleri yaparken hem zaman kaybı yaşıyorlar hem de eşyalarına zarar veriyorlardı.  Bundan dolayı son zamanlarda profesyonel nakliyat şirketlerini tercih etmeye başladılar. Piyasada binlerce nakliye firması bulunmaktadır, fakat bunların hepsi aynı kalite de hizmet vermemektedir. Müşterilerin bu konuda en çok şikayet ettikleri şey taşıma işlerinin zamanında tamamlanamaması ve taşıma esnasında eşyalarının zarar görmesidir. Bu gibi şeylerin önüne geçmek için Lider Nakliyatı izlemiş olduğu taşıma yöntemi aşağıdadır.

Kanlıca Evden Eve Nakliyat

İlk olarak fizibilite çalışması yapmak

Eşyaları sınıflandırmak (eşyalar, mobilyalar, kıyafetler, kırılacak eşyalar) ve bu sınıflandırmaya göre bir taşıma ve kolileme önceliği belirlemek

Yapılan işlem akabinde sınıflandırılan eşyaları kolilemek, askılamak vb faaliyetlerde bulunmak

En son işlem olarak bu eşyaların değerleri üzerinden sigortasını yapmak ve şirketimize ait özel araçlara yerleştirmek.

Gideceği yere götürülen eşyaların burada montajı yapılıp yerleştirilir ve taşıma işlemi sonlandırılır.

Bu sayede düzenli ve titiz bir çalışma gerçekletirilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Firma kuruluş manifestosunda belirttiği gibi

“Bize güvenin çünkü biz size güveniyoruz. Sizleri, değerlerinizi ve değerlerimizi taşımanın bilinciyle taşıyoruz”

Sözleriyle bunu ne kadar önemsediğini göstermektedir. Lider Nakliyatın vermiş olduğu Kanlıca Evden Eve Nakliyat hizmetinden faydalanmak için web sitemizi ziyaret edip iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.