Kars Evden Eve Nakliyat

Kars Evden Eve Nakliyat; Evden Eve Nakliyat mevcut evinizin içinde bulunan eşyaların aynı hali ile yeni taşınacağınız yere götürülüp, kurulması işlemine verilen isimdir. Bu işlem sırasında evinizde bulunan eşyalar (mobilyalar,beyaz eşyalar) demonte hale getirilerek, götürüldükleri yerde tekrardan eski halleriyle montajı yapılmaktadır. Kırılacak eşyalarınız özel patpatlara sarılarak ambalajlanıp kolilenmekte ve özenli bir şekilde taşınarak zarar görmeleri engellenmektedir. Evden Eve Nakliyat denildiğinde akıllara gelen ilk nakliyat firması özelliği taşıyan lider nakliyat; 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş, Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Kurumsal Taşımacılık, Eşya Depolama gibi alanlarda hizmetler vermektedir.

Kars Evden Eve Nakliyat

Firma ilk kurulduğu yıllarda sadece bulunduğu ilkçe ve çevre semtlerde hizmet vermekteyken, daha sonraları sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti ve artan müşteri potansiyeli ile İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet vermeye başlamıştır. Çitasını daha da yükselten firmamız gelen talepler doğrultusunda Şehirler arası nakliyat işine girmiş ve işlerini iyice büyüterek Kurumsal bir Nakliyat firması halini almıştır.

Firma bünyesinde 15 adet özel taşıma aracı ve 25 kişiden oluşan konusunda uzman taşıma ekibi bulundurmaktadır. Lider Nakliyat Profesyonel bir taşıma işlemi gerçekleştirmekte ve taşıma esnasında doğabilecek aksaklıklardan dolayı sizlere eşya sigortası yapmaktadır. Lider Nakliyat işlerini çağın gerektirdiği doğrultuda yapmaktadır. Türkiye’de ilk asansörlü taşımacılığı yapan firma özelliği taşıyan Lider Nakliyat bu konuda da sektöre öncülük etmiştir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız ilk planda sizleri düşünmekte 2. Planda şirket menfaatlerini düşünmektedir. Lider Nakliyatın müşteriler tarafından tercih edilmesinin sebebi de budur. Sizlerde Lider Nakliyatın vermiş olduğu ayrıcalıklı nakliye hizmetlerinden faydalanmak için web sitemizde bulunan iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.