Kavacık Evden Eve Nakliyat

Sosyo-ekonomik sebepler, memur atamaları, kentsel dönüşüm gibi nedenlerden dolayı insanlar evlerini bir yerden başka bir yere taşımak zorunda kalmaktadır. Daha önceleri bu işleri kendileri yapan insanlar zaman kaybının ve taşıma esnasında doğan maddi zararların önüne geçmek adına bu işleri profesyonel olarak yapan Nakliyat şirketlerine yaptırmaktadırlar. İstanbul’da bu işi yapan birçok nakliyat firması bulunmaktadır.

Kavacık Evden Eve Nakliyat

Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş 44 yıllık bir nakliyat firmasıdır. İlk olarak kurulmuş olduğu Kadıköy ve çevre semtlerde hizmet veren firma, daha sonraları İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet vermeye başlamış,çitasını dahda yükselterek Şehirler Arası Nakliyat işine girmiş ve tüm Türkiye geneline hizmet veren Kurumsal bir Nakliyat firması halini almıştır. Kısa sürede olan bu gelişimin sebebi firmanın müşterilerine karşı prensip edinmiş olduğu titiz ve düzenli çalışmadır. Şirket kuruluş manifestosunda söylemiş olduğu

“Bize güvenin çünkü biz size güveniyoruz. Sizleri, değerlerinizi ve değerlerimizi taşımanın bilinciyle taşıyoruz”

Sözleriyle müşteri ile arasında ki güven bağı ve müşteri memnuniyetini ne kadar önemsediğini göstermektedir. Lider Nakliyat Evden Eve Nakliyat konusunda titiz ve düzenli çalışması ile işlerini zamanında ve eşyalarınıza zarar vermeden gerçekleştirmektedir. Lider Nakliyat bu işleri aşağıda ki şekilde gerçekleştirmektedir.

İlk olarak fizibilite çalışması yapmak

Eşyaları sınıflandırmak (eşyalar, mobilyalar, kıyafetler, kırılacak eşyalar) ve bu sınıflandırmaya göre bir taşıma ve kolileme önceliği belirlemek

Yapılan işlem akabinde sınıflandırılan eşyaları kolilemek, askılamak vb faaliyetlerde bulunmak

En son işlem olarak bu eşyaların değerleri üzerinden sigortasını yapmak ve şirketimize ait özel araçlara yerleştirmek.

Gideceği yere götürülen eşyaların burada montajı yapılıp yerleştirilir ve taşıma işlemi sonlandırılır.

Kavacık Evden Eve Nakliyat olarak Lider Nakliyatın vermiş olduğu ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmak için web sitemizde yer alan iletişim sayfamızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.