Kayseri Evden Eve Nakliyat

Kayseri Evden Eve Nakliyat; Evden Eve Nakliyat evinizin içinde bulunan eşyaların yeni taşınacağınız eve taşınması ve eski evinizdeki şekli ile yerleştirilmesi işine verilen isimdir. Bu işlem ilk başlarda insanların kendi imkanlarıyla yaptıkları bir işlemdi, fakat bu işin yapılması esnasında gerek geçen zamanın fazla olması gerekse taşınması esnasında eşyaların zarar görmesi yeni bir sektörün doğmasına sebep oldu bu sektör Nakliyat sektörüdür. Nakliye işlemleri sırasında öncelikle evinizde bulunan mobilyalar ve beyaz eşyalar demonte hale getirilerek patpat adını verdiğimiz havalı naylonlara sarılarak kolilenmek suretiyle araçlara yerleştirilir. Evinizde bulunan kırılacak eşyalar hassasiyetine göre yine patpatla çevrilir ve ambalajlanıp kolilere konularak araçlara yerleştirilir. Eşyalarınız özel taşıma araçları ile yeni evinizde doğru yola çıkarken, yeni evinize ulaştığında tekrardan kadromuzda bulunan uzman personeller tarafından monte hale getirilerek eski evinizin düzeninde oldukları şekilde yerlerine yerleştirilir.

Kayseri Evden Eve Nakliyat

Bu işi 44 yıldır yapmakta olan Lider Nakliyat İstanbul’un Kadıköy ilçesinde 1972 yılında kurulmuştur. Firma kurulduğu ilk yıllarda sadece Kadıköy ve çevre semtlerde hizmet vermeye başlamıştır. Zamanla işlerinde sağlamış olduğu başarı ve bununla doğru orantıda artan müşteri potansiyeli sayesinde İstanbul’un diğer ilçelerinde hizmet verilmeye başlanmış ve en sonunda şirket çitasını yükselterek bugün; 15 adet özel taşıma aracı ve 25 adet konusunda uzman personel barısındıran Kurumsal bir Nakliyat şirketi halini almıştır. Çağın yeniliklerini yakından takip eden Lider Nakliyat Türkiye’de asansörlü taşımacılığı kullanan firma özelliğini taşımaktadır. Bu gibi konularda sektöre öncülük eden firmamız Türkiye’nin önde gelen Nakliyat firmaları arasındadır.

Her sektörde olduğu gibi Nakliyat sektöründe de korsan nakliye firmaları bulunmaktadır. Bu firmalar hem kullanıcılara zarar vermekte hem de ülke ekonomisine zarar vermektedir. Taşıma işinin bilmeyen kişiler tarafından yapılması olası eşya zararlarına ve zaman kaybına neden olabilmektedir. Ayrıca bu firmalar vergi vermedikleri gibi, bünyesinde bulunan elemanlarada sigorta yapmamaktadır. Bu yüzden de ülke ekonomisine zarar vermektedirler. Bu firmaları diğer firmalardan ayırt edebilmeniz için aşağıda soracağınız sorulara evet cevabı almanız gerekmektedir.

Firmanın bulunmuş olduğu yer bulunduğunuz şehir mi?
Firmanın web sitesi var mı?
Firmanın taşımaya uygun logolu kendi araçları var mı ?
Firma eşyalarınıza sigorta yapıyor mu?
Firmanın yetki belgeleri var mı?
Firmanın K belgesi var mı ? ( taşıma için gerekli olan belge)
Firmanın bürosu var mı?
Bu sorulara cevap bulabiliyorsanız çalışmış olduğunuz nakliyat firması doğru bir seçim olacaktır. Lider Nakliyat bu hususların hepsine sahip profesyonel bir nakliyat firmasıdır. Lider Nakliyatın ayrıcalıklı nakliyat hizmetlerinden faydalanmak için web sitemizin iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.