Konya Evden Eve Nakliyat

Konya Evden Eve Nakliyat; Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Kurumsal Taşımacılık, Eşya Depolama alanında hizmet veren bir firmadır. Bu işi Profesyonel olarak yapmakta olan firma, kadrosunda bulundurduğu 15 adet özel taşıma aracı ve 25 adet özel taşıma personeli ile hizmet vermektedir. Lider Nakliyat taşıma işlerini çağın gerektirmiş olduğu şekilde yapmaktadır. Türkiye’de ilk defa asansörlü taşımacılığı yapan firma bu konuda da ismi gibi sektörün öncü ve lider firması konumundadır. Lider Nakliyat taşınma işlemleriniz sırasında eşyalarınızı önceden olduğu gibi battaniyeye sararak taşıma yerine, eşyaların zarar görmemesi için dizayn edilmiş olan patpat adını verdiğimiz havalı naylonlara sararak eşyaların zarar görmesini önlemektedir. Lider Nakliyatın bünyesinde bulunan personeller bir evin içinde bulunan mobilya, beyaz eşya gibi monte ve demonte işlerinde ustalık gerektiren işleri kendileri yapmaktadır. Eviniz eski yerinden alındığı şekilde, yeni evinize aynı şekilde kurulmaktadır.

Konya Evden Eve Nakliyat

Nakliyat sektörü büyük bir sektördür ve içinde korsan firmalar barındırmaktadır. Siz değerli insanların korsan nakliyat firmalarını diğerlerinden ayrıt etmeleri için sizlere ufak bilgilendirmeler yapacağım. Öncelikle korsan nakliye firmalarının zararlarını kısaca anlatayım. Korsan Nakliyat firmaları devlete vergi vermezler ve ülke ekonomisine zarar verirler, çalıştırdıkları elemanlara sigorta yapmazlar ve insan sağlığı ile oynarlar, en önemli ve sizi ilgilendiren zarar kısmına gelince, işleriniz hiç bir zaman söylenen süre içersin de gerçekleşmez ve taşıma esnasında eşyalarınız kesinlikle ve kesinlikle zarar görür. Bunun sebebi taşıma işinde çalışan elemanların bu işi bilmemelerinden kaynaklanmaktadır. Eşyalarınıza eşya sigortası yapmadıkları için yasal olarak zararınızı da tahsil edemezsiniz. Şimdi gelelim bu firmaları nasıl ayırt ederiz.

Firmanın bulunmuş olduğu yer bulunduğunuz şehir mi?
Firmanın web sitesi var mı?
Firmanın taşımaya uygun logolu kendi araçları var mı ?
Firma eşyalarınıza sigorta yapıyor mu?
Firmanın yetki belgeleri var mı?
Firmanın K belgesi var mı ? ( taşıma için gerekli olan belge)
Firmanın bürosu var mı?
Bu soruların hepsinin cevabı evet ise o firmaya güvenebilirsiniz. Sorulardan bir ya da bir kaçına cvap bulamıyorsanız bu firma korsan bir nakliyat firmasıdır. Lider Nakliyat yukarıda belirtmiş olduğum bütün vasıflara sahip bir nakliyat firmasıdır. Lider Nakliyatın vermiş olduğu nakliyat hizmetlerinden faydalanmak için web sitemizi ziyaret edebilir ve iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.