Kurumsal Taşımada Doğru Firma Seçimi

Kurumsal Taşıma en önemli ve en zor nakliye çeşididir. Düşünün ki bir plaza, içinde yüzlerce ya da binlerce çalışan ve bu çalışanlara ait masa, sandalye, bilgisayar, toplantı odaları, seperatör bölmeler, koltuklar, evrak dolapları vb bir çok eşya ve bu firmaların bir an evvel faaliyetlerine başlamaları için gerekli olan kısa bir süre. Bu süre içinde bu eşyaların taşınması ve yeni yerlerine montajlanması, bunca işin bu kadar kısa bir süre içinde gerçekleşmesi için yoğun bir insan gücü ve lojistik destek, kullanılacak malzeme stoku gerektirmektedir. Günümüzde faal olarak bu işi yapan firmaların çoğu bu donanıma sahip değildir. Çoğu firmanın bünyesinde en fazla 5 tane nakliye kamyonu ve bu kamyonlarda çalışmak üzere kısıtlı bir insan gücü bulunmaktadır. Bu yüzden de böyle büyük işlerde nakliye firması seçimini doğru yapmanız gerekmektedir.

Kurumsal Taşımada Doğru Firma Seçimi

Lider Nakliyat 1972 yılında kurulmuş 44 yıllık köklü bir firmadır ve günümüzde firma bünyesinde 15 nakliye kamyonu ve 25 kişiden oluşan uzman personel kadrosu bulunmaktadır. Lider nakliyat daha öncede böyle büyük projelerin altından rahatlıkla kalkmıştır. En son projesi olan Alsim Alarko firmasının gebze organize sanayi bölgesinde bulunan plazasının, Beşiktaş barbaros ta bulunan barbaros plazasına taşınma işini 4 gün gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirmiştir. Bu işlerin altından kalkmak için düzenli bir çalışma gerekmektedir. Alsim Alarko firmasının taşınması için yapılan planlama doğrultusunda çalışılmıştır. Çalışan personeller İş güvenliği uzmanları tarafından eğitime alınmış ve taşıma esnasında doğabilecek aksaklıklara karşı, nasıl önlem almaları gerektiği anlatılarak bilinçlendirilmiştir.

Bu sayede olacaklara önceden hazırlıklı olan personelimiz sorunlarla karşılaşmadan bunun önlemini almışlardır. Bunun yanı sıra taşıma planlamasında gerekli olabilecek bütün malzemeler proje ekspertiz raporu elimize geldiğinde, firma çalışanlarımız tarafından tedarik edilmiş, güzergah bilgilerine göre gidilecek yollar ve alternatif yollar belirlenmiştir. Kısacası taşıma esnasında doğabilecek bütün aksaklıklara karşı önlemler alınmış ve alternatif taşıma planları oluşturulmuştur. Nakliye işi sadece bir taşıma işi değildir. Bu iş için güzel bir plan oluşturulmalı ve bu plan doğrultusunda ilerlenmelidir.

Lider Nakliyat 44 yılın vermiş olduğu tecrübeyle, bu tip kurumsal firmaların taşınması konusunda uzmanlaşmış bir firma olarak, tercih edilebilecek en iyi nakliyat firmasıdır. Bizleri tercih etmek için referanslarımıza bakmanız yeterlidir.