Kuyubaşı Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat hizmetleri günümüzde insanların evlerini taşımak için sıkça başvurdukları hizmetlerden biridir. Daha önceleri insanların kendi yaptıkları ev taşıma işleri günümüzde hem zaman kaybını önlemek, hemde taşıma esnasında eşyaların zarar görmesini engellemek adına profesyonel nakliyat şirketlerine yaptırılmaktadır. Evden Eve nakliyat şirketlerinden olan Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş ilk olarak Kadıköy ilçesi ve çevre semtlerde hizmet vermeye başlamıştır.

Kuyubaşı Evden Eve Nakliyat

Sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti ile doğru orantılı olarak, gelişmiş ve İstanbul’un diğer ilçelerinde de hizmet vermeye başlamıştır. Firma bununla da yetinmeyip çitasını daha da yükselterek, şehirler arası nakliyat işine girmiş ve zamanla tüm Türkiye’de hizmet veren kurumsal bir nakliyat firması olmuştur. Firmanın kısa zaman da bu denli yükselmesinin sebebi çalışma prensibi olarak benimsemiş olduğu ve şirketin manifestosunda yer alan

“Bize güvenin çünkü biz size güveniyoruz. Sizleri, değerlerinizi ve değerlerimizi taşımanın bilinciyle taşıyoruz”

Sözleriyle anlatılan müşteri memnuniyetidir. Lider Nakliyat bu hizmetleri verirken kadrosunda bulunan 25 taşıma personeli ve 10 adet özel taşıma aracı ile güvenli ve titiz bir taşıma işlemi gerçekleştirmektedir. Lider Nakliyatın vermiş olduğu Evden Eve Nakliyat hizmetinin aşamaları aşağıda sıralanmıştır.

İlk olarak fizibilite çalışması yapmak

Eşyaları sınıflandırmak (eşyalar, mobilyalar, kıyafetler, kırılacak eşyalar) ve bu sınıflandırmaya göre bir taşıma ve kolileme önceliği belirlemek

Yapılan işlem akabinde sınıflandırılan eşyaları kolilemek, askılamak vb faaliyetlerde bulunmak

En son işlem olarak bu eşyaların değerleri üzerinden sigortasını yapmak ve şirketimize ait özel araçlara yerleştirmek.

Gideceği yere götürülen eşyaların burada montajı yapılıp yerleştirilir ve taşıma işlemi sonlandırılır.

Bu işlemler yapılrken size düşen görev ise arkanıza yaslanıp taşıma işlemlerini izlemek ve işin sonunda evinize giderek oturmak olacaktır. Kuyubaşı Evden Eve Nakliyat hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey web sitemizi ziyaret ederek bizlere ulaşmak ve ayrıcalıklı bir Nakliyat hizmeti almak.