Lider Depolama

lider depolamaLider depolama hakkında bu makalede size hizmetimiz hakkında bilgi vermek istiyorum. Lider Depolama kurumsal depolama alanında öncü ve adından da anlaşılacağı üzere lider bir firma olarak eşya depolamaya devam etmektedir.

Lider Depolama

Lider depolama ile ilgili olarak şirketimiz yılların verdiği tecrübe ve düzen ile eşyalarınızı deposunda rutubetsiz, temiz bir şekilde barındırmaktadır. Eşyalarınız, kırılacaklarınız (bardak, tabak vb) güvende ve temiz şekilde tutulacaktır. Eşyanızı depolamadan önce eşyanızı görmek için ücretsiz ekspertiz yapmaktayız. Eşyanızı önceden görüp hangi depomuzda kalacağını hesaplamamız gerekmektedir. Bunun yanı sıra ekspertiz yapmamızın sebebi sadece fiyat görüşmek değil, sizinle yüz yüze görüşüp karşılıklı güven aşılamaktır. Her şey fiyat demek değildir. Biz Lider Depolama olarak fiyat değil, müşteri odaklı çalışmalar yürütmekteyiz. Yürütmekte olduğumuz bu vizyon bizden size bir değerdir. Biz eşyalarınıza ve size değer veriyoruz. Değer yaratma çabamız bizim geleceğimizdir. Siz de bizim geleceğimiz ve aynı zamanda iş ortağımızsınız.

Lider Depolama Hakkında

Lider Depolama 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesi bölgesinde bulunmaktadır. Depolama alanları ise anadolu yakası ve avrupa yakasında bulunmaktadır. Bu 36 sene içinde kendimizi geliştirerek sizlere eşya depolama konusunda profesyonel hizmet veriyoruz. Bu hizmetler; ofis depolama, fuar depolama, ev depolama, villa depolama,konak depolama, mağaza depolama, otel depolama gibi çalışmalarımız vardır. Araçlarımız modern taşıma sistemine göre dizayn edilmiştir. Sizin isteklerinize göre hareket ediyor ve size mağduriyet yaşatmamak için çaba gösteriyoruz.

Lider Depolama Eşya Depolama Sistemi Nasıl Olur?

  • Mobilyalarınızın yer kaplamaması için söküyoruz. (Monte olan eşyalarınız de monte yapıyoruz.) Eşyalarınız depomuza geldikten sonra tekrar evinize götürmek istediğiniz zaman bu de monte ettiğimiz mobilyalarınızı tekrar eksiksiz şekilde monte ediyoruz.
  • Kırılacak eşyalarınızı depolanacak şekilde kutulara yerleştiriyoruz. Sizin yerleştirme yapmanız bazı sıkıntılara yol açabilir. Kutu içindeki eşyalarınız kırılmayacak şekilde konulmalıdır. Eğer bilmiyorsanız tecrübeli bir yardıma ihtiyacınız var.
  • Depolarımızda pratik şekilde muhafaza edilir.
  • Bant, koli, streç ve kalın poşetler ile eşyalarınızı sarıp sonra depoluyoruz.

Lider Depolama olarak şu düşüncedeyiz; ” Eşyalarınızı kurumsal firmalara taşıtın ve depolatın. ”