Lider Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Kurumsal Taşımacılık, Eşya Depolama, Askılı Tekstil Taşımacılığı gibi alanlarda hizmet veren 44 yıllık geçmişe sahip bir firmadır. İlk kurulduğu yıllarda Kadıköy ilçesi ve çevresinde bulunan semtlerde hizmet vermeye başlamıştır. Kuruluş yıllarında araç filosunda 3 araç bulunan firma zamanla sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti ile çevre ilçelerde  hizmet vermeye başlamış ve müşteri portfoyunu genişleterek İstanbul genelinde tanınan bir nakliyat firması haline gelmiştir.

Lider Evden Eve Nakliyat

Firmanın bu şekilde büyümesi ile araç filosunda ve kadrosunda bulunan personel sayısında bir artış olmuştur. Araç sayısını 10 a çıkartan firma kadrosunda bulunan uzman personel sayısını ise 25 e kadar çıkarmıştır. Çağın gereksinimlerini yakından takip ederek yoluna devam eden firma bünyesine bir adet taşıma asansörü eklemiş ve asansörlü taşımacılıkta sektörün öncülerinden olmuştur. Firma bu şekilde ilerlemeye devam edereke çitasını daha da yükseltmiş ve zamanla şehirler arası taşımacılık işine girip Türkiye genelinde hizmet veren bir firma halini almıştır. Lider Nakliyatın bu denli büyümesi ve giderek daha kurumsal bir hal almasının gerçek sebebi firma sahibi Ferudun Ayırkanın söylemiş olduğu ve firmanın kuruluş manifestosunda yer alan

“Bize güvenin çünkü biz size güveniyoruz. Sizleri, değerlerinizi ve değerlerimizi taşımanın bilinciyle taşıyoruz.”

Sözleriyle müşteriye karşı oluşturulan güven duygusu ve müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu bir çalışma sistemi benimsemesi sayesindedir. Firma hala 2 adet şubesi 10 adet özel taşıma aracı ve 25 adet konusunda uzman personeli ile hizmetlerine devam etmektedir. Nakliyat sektörü gibi büyük bir sektörde yok olmadan bunca yıl aynı şekilde hizmet vermek için büyük bir tecrübeye ve binlerce mutlu müşteriye sahip olmanız gerekmektedir. Bunun içinde disiplinli bir çalışma ve müşterilerinize güven sağlamak önemlidir. Lider Nakliyat bu güveni uygulamış olduğu çalışma prensibi ile sağlamıştır. Sizlerde Lider Nakliyatın mutlu müşterileri arasında yerinizi almak ve gönül rahatlığı ile taşıma işinizi gerçekleştirmek istiyorsanız web sitemizde yer alan iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.