Lider Nakliyat Firması 

Lider Nakliyat 1972 yılında kurulmuş 44 yıllık köklü bir firmadır. Lider nakliyat daha öncede böyle büyük projelerin altından rahatlıkla kalkmıştır. En son projesi olan Alsim Alarko firmasının gebze organize sanayi bölgesinde bulunan plazasının, Beşiktaş Barbaros’ta bulunan barbaros plazasına taşınma işini 4 gün gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirmiştir. Bu işlerin altından kalkmak için düzenli bir çalışma gerekmektedir. Alsim Alarko firmasının taşınması için yapılan planlama doğrultusunda çalışılmıştır. Çalışan personeller İş güvenliği uzmanları tarafından eğitime alınmış ve taşıma esnasında doğabilecek aksaklıklara karşı, nasıl önlem almaları gerektiği anlatılarak bilinçlendirilmiştir.

Lider Nakliyat Firması

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız bu sayede müşteri potansiyelini günden güne arttırmaktadır. İlk kurulmuş olduğu yıllarda sadece kurulduğu ilçe olan Kadıköy ve çevre semtlere hizmet veren firmamız günümüzde 15 adet özel taşıma aracı ve 25 kişilik konusunda uzman personeli ile tüm Türkiye genelinde hizmet veren kurumsal bir nakliyat firması halini almıştır. Nakliyat piyasası büyük bir sektördür ve her sektörde olduğu gibi bu sektörde de korsan Nakliyat firmaları mevcuttur. Korsan Nakliyat firmaları hem şahıslara hem de devlete büyük zararlar vermektedir. İşin sizi ilgilendiren tarafı işi bilmeyen nakliye firmalarına vereceğiniz işlerde eşyalarınızın zarar görme olasılığı ve işlerinizin zamanında gerçekleştirilememesini göz önünde bulundurmalısınız. İşin ülke ekonomisine zararı ise bu firmaların devlete vergi vermemeleri ve çalışanlara sigorta yapmamalarından ötürüdür.

Korsan Nakliyat firmalarını diğerlerinden ayırt etmeniz için bilmeniz gereken şeyler sırasıyla

Firmanın bulunmuş olduğu yer bulunduğunuz şehir mi?
Firmanın web sitesi var mı?
Firmanın taşımaya uygun logolu kendi araçları var mı ?
Firma eşyalarınıza sigorta yapıyor mu?
Firmanın yetki belgeleri var mı?
Firmanın K belgesi var mı ? ( taşıma için gerekli olan belge)
Firmanın bürosu var mı?
Bu gibi hususlara dikkat ettiğiniz zaman doğru Nakliyat firmasını bulabilirsiniz. Lider Nakliyat yukarıda saymış olduğumuz bütün hususlara sahip bir nakliyat firmasıdır. Lider Nakliyatın vermiş olduğu ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmak için web sitemizi ziyaret edebilir ve iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.